Як заробити гроші в іграх raboto4ka.ru

02.10.2014

Як заробити гроші в іграх онлайн

У цій статті ми поговоримо на дуже цікаву для геймерів тему. Тепер граючи в онлайн ігри можна заробляти грошей, і на цій сторінці ми відповімо на питання як заробити гроші в іграх, але не азартних, не плутайте. Свою думку і ставлення до заробітку на азартних іграх, ми розповідали раніше В цій статті .

У цій статті ми пояснимо, як заробляти саме на офіційних серверах в онлайн іграх. таких як — World of Tanks, War Thunder, Panzar, Warface, Prime World, Dark Age і багато інші.

Багато з цих ігор ви напевно чули, а можливо і грали, а може бути, і граєте постійно, так чи не пора на цьому ще й заробити грошей? Цей вид заробітку в інтернеті на любителя, він для тих, хто любить грати, хто справжній геймер, який годинами проводить за цими захоплюючими іграми.

Для багатьох геймерів просто мрія, сидіти за своєю улюбленою грою, з чашкою кави або чаю, отримувати якесь задоволення від улюбленої гри і ще заробляти на ній гроші.

Як ви знаєте, майже у всіх онлайн іграх є своя внутрішня валюта. Це може бути золото в World of Tanks, або кредити, як в Warface, або юані, як в Perfect World, або так звані ричики, які використовуються в Епосі клонів. Загалом, назв цих внутрішніх валют багато, але суть і їх зміст один.

На цю внутрішню валюту ви можете модернізувати свою чинне зброю, амуніцію, купувати нове обмундирування, купувати персонажі, танки, літаки, рівні розвитку і ще дуже багато чого цікавого. Геймери витрачають купу грошей на всі можливі прибамбаси, так як щоб одержати щось незвичайне в грі, більш потужна, красива і не таке як у всіх, звичайно, треба витратитися.

тобто, процес відбувається так, що ви вводите в онлайн гру реальні гроші. а натомість отримуєте внутрішню валюту, на яку ви можете придбати вже все, що вам заманеться. І це якраз і пояснює той момент, що заробити гроші в іграх цілком реально .

Для початку хотілося б запропонувати вам гри, зареєструвавшись у яких ви зможете отримувати гроші, а вже під цими банерами ви можете детальніше прочитати, як це зробити. Якщо ви вже зареєстровані в якій-небудь грі, не біда, реєструйтеся в інших запропонованих іграх зазначених нижче. Так як, крім того, що ми відібрали цікаві і різні тематики ігор ми ще і вибрали найбільш прибуткові по заробітку. Зареєструватися безкоштовно ви можете натисненням кнопки миші по будь-якому банеру.

А тепер, пояснимо і самі способи, як заробити гроші в іграх, які ми перерахували вище.

Спочатку, хотілося б звернути вашу увазі, що на деяких з перерахованих онлайн ігор продаж акаунтів заборонена. Щоб знати всі правила цих гри, радимо при реєстрації ознайомитися з ліцензійною угодою.

Перший спосіб — Більшість з цих онлайн-ігор мають, так би мовити внутрішню партнерську програму. Тобто ви можете отримувати гроші, запрошуючи людей по спеціальному посиланню, яка дається при реєстрації, а якщо ви вже зареєстровані, то шукайте цю посилання в розділі меню. У деяких іграх ви будете отримувати відсоток за витрату грошей запрошених вами людей. а в деяких просто за активну реєстрацію по вашому посиланню. Задіяти свою посилання ви можете різними варіантами в соціальних мережах, на своїй сторінці у своїй групі (якщо така є), в спеціальних безкоштовних дошках оголошень, форумах і блогах і ще багато якихось місць. Тут, вже ваш успіх залежатиме від вашої фантазії .

Другий спосіб — На багатьох іграх ви можете продавати, прям всередині гри різне обмундирування, знайдене в будь-яких рівнях, продавати своїх персонажів. Врахуйте ніж развитей ваш герой, танк, літак, зброю чи ще якийсь ігровий тип, тим вищою буде за нього ціна. Ви можете здивуватися, але в одній грі (не будемо називати якої, щоб уникнути конкуренції), один з предметів продавався за 1200 доларів, ми думали, що він зовсім не продасться, але на наступний день цей предмет вже був куплений. От і думайте, скільки можливо на цьому заробити.

Третій спосіб — Так само хороший варіант як заробити гроші в іграх. це продаж ігрової валюти заробленої вами за будь-які ігрові заслуги. Суть полягає в тому, що ви будете виконувати звичайні для вас дії, а саме: проходити певні місії, робити які-небудь дії, за які платять ігрову валюту. А потім, вже зароблену ігрову валюту продавати або в деяких іграх навіть обмінювати на реальні гроші.

Четвертий спосіб — Цей варіант буде корисний вам, якщо у вас є свій особистий капітал. Суть проста, ви будете купувати якісь ігрові предмети дешевше, а продавати іншим геймерам дорожче, але врахуйте у цьому способі конкуренція висока .

П’ятий спосіб — Один з найбільш трудомістких, але і в той же час один з найбільш прибуткових варіантів. це заробити за допомогою свого сайту або блогу на онлайн іграх. Такий варіант включає в себе відразу два дії, перша дія містить у собі створення свого ігрового блогу чи сайту і обов’язково присвоюємо свого сайту Доменне ім’я тут. Друга дія включає в себе реєстрацію в Спеціалізованому сайті. на якому самі ці онлайн-ігри пропонують співпрацю. Вам залишається отримати різні спеціальні посилання, з різних ігор, розмістити їх на своєму сайті або блозі і отримувати гроші на автопілоті .

У нашій статті ми перерахували основні варіанти, як заробити гроші в іграх, вам треба тільки вибрати підходящу для вас тематику, а можливо і об’єднати одразу кілька і заробляти гроші, граючи.

raboto4ka.ru заборонено і регулюється 4 ст. ЦК РФ щодо захисту авторських прав 2013-2014©

Ви можете залишити свій відгук або прочитати чужі в найбільшій системі відгуків WOT або системі CY-PR або в платіжній системі з функціями відгуків Webmoney нам дуже важлива ваша думка.

Якщо матеріали сайту були корисні вам, то ви можете подякувати нас простим натисненням кнопки миші по будь-якому із значків соціальних мереж, це буде для нас дорожче грошей.

Короткий зміст статті: Тепер граючи в онлайн ігри можна заробляти грошей, і на цій сторінці ми відповімо на питання як заробити гроші в іграх Як заробити гроші в ігри, онлайн ігри, заробляти грошей як заробити гроші в інтернеті

Джерело: Як заробити гроші в іграх raboto4ka.ru

Також ви можете прочитати