Як заробити гроші в Інтернеті дівчині, найкращі варіанти

29.11.2014

Як заробити гроші в Інтернеті дівчині

Інтернет. Насправді Інтернет такий же безмежний, як і наша галактика. Хтось використовує доступ в Інтернет для читання новин, перегляду прогнозу погоди і пошуку інформації — тобто в інформаційних цілях. Хтось більш обширней використовує Інтернет для спілкування з друзями, завантаження контенту, перегляду відеороликів тощо — для цих людей Інтернет є дозвіллям. Деякі люди весь свій вільний час проводять в Інтернеті і він для них є невід’ємною частиною життя. І нарешті, Інтернет може бути способом заробітку — і це правда. Далі ми вам розповімо про те, як можна заробити гроші в Інтернеті.

Реально заробити гроші в Інтернеті

Дуже багато дівчата замислюються над тим: чи можна заробити гроші через Інтернет чи ні? Заробити в Інтернеті не те що можна, а більш ніж реально. Почати заробляти в Інтернеті набагато легше і простіше, ніж у реальному житті (в офлайні). Чому простіше — ми розповімо трохи нижче, у перевагах заробітку в Інтернеті.

На сьогоднішній день в Інтернеті існує велика кількість варіантів заробітку, головне: бажання, комерційна хватка, кропітка і старанний працю. При наявності бажання можна досягти поставлених цілей. Комерційна хватка дозволить вам знати, де і як можна запрацювати, а також заробити якомога більше. Ну і старанний працю — це само собою зрозуміле, оскільки завдяки йому у вас буде створюватися хороша репутація, а це дуже важливо у більшості видів заробітку в Інтернеті.

Переконається в тому, що заробити гроші в Інтернеті це цілком реально, ви можете почитати різні блоги манимейкеров, в яких вони діляться з читачами інформацією про свій заробіток: суму заробітку та його види. В Інтернеті більш 100 тис. чоловік мають постійний стабільний і основний дохід, і це тільки за неофіційною статистикою, насправді таких людей набагато більше.

Якщо ви дали собі установку: хочу заробити гроші в Інтернеті і створити свій бізнес, то тоді читайте далі про те, які види заробітку в Інтернеті є на сьогоднішній день. Можливо, що щось із запропонованого нами зацікавить вас, або ж це може наштовхнути вас на думку якогось свого виду бізнесу в онлайні.

Давайте розглянемо конкретні переваги роботи в Інтернеті:

 • Мінімум стартових і початкових витрат
 • Для роботи в Інтернеті у більшості випадків не потрібні ніякі стартові витрати, до того ж, немає як такого співбесіди. що спрощує процес початку співпраці. Що стосується власного бізнесу, стартові витрати залежать від вас і від амбіцій вашого бізнесу. Новачкам краще всього створити невеликий бізнес, витрати на нього в такому випадку будуть мінімальними, але і набагато менше ніж в офлайні.

 • Зручна форма оплати роботи і швидка окупність вкладень в бізнес
 • Оплата за роботу в Інтернеті відбувається за виконане завдання, причому відразу. Таким чином, вам непотрібно чекати цілий місяць, оплату ви отримуєте за виконану роботу, як правило, раз на день або раз на тиждень. Що стосується вкладень у бізнес, то в Інтернеті сама швидка окупність, якій позаздрить навіть найуспішніший інвестор офлайн бізнесу.

 • Немає податкового тягаря
 • Ви отримуєте рівно стільки, скільки заробили і вам непотрібно платити прибуткові податки та інші відрахування в різні фонди — все зароблене дістається вам, ви тільки втратите відсоток на перекладі і знятті грошових коштів, але це не більш 2% від суми. Що стосується бізнесу, то тут така ж ситуація, якщо ви надаєте послуги — то бізнес не вимагає реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності, легалізувати свій бізнес ви можете тільки за власним бажанням. Для торговельної діяльності в Інтернеті вам необхідно зареєструватися як фізична особа — приватний підприємець і платити єдиний податок, цей вид діяльності не особливо перевіряють різні інстанції.

 • Широка клієнтська аудиторія
 • В Інтернеті набагато простіше знайти замовників і клієнтів, ніж в офлайн діяльності. Якщо ви виконуєте певну роботу, то для цього існують спеціальні ресурси, на яких виконавці шукають замовника, або замовник шукає виконавця. Якщо ж ви надаєте послуги або продаєте товар, то в Інтернеті, на відміну від офлайн бізнесу, клієнти самі шукають і знаходять вас, ваша головна задача — просунути свій ресурс в пошукових системах і замовити його рекламу.

  Де і як заробити в Інтернеті

  Заробіток на кліках

  Почати перерахування можливих варіантів заробітку ми вирішили з самого простого і легкого способу заробітку в Інтернеті — заробіток на кліках. Як це працює? Ви знаходите ресурс, який займається даною діяльністю, там ви зможете детально ознайомитися з принципами та умовами роботи.

  Як правило, суть роботи полягає в тому, що вам на пошту приходить лист з посиланнями, за якими ви повинні перейти і після чого можете закривати сторінку. Ще один варіант даного виду заробітку — перехід за посиланнями, з якимись подальшими діями: наприклад пройти реєстрацію або написати коментар або відгук, такі завдання оплачуються мало не в подвійному розмірі.

  Що стосується оплати, то ціна за перехід з однієї посиланням оплачується в розмірі 0.01$, перехід із вчиненням будь-якої дії — від 0.05$ до 0.10$. Даний вид заробітку підходить для ледачих, які не бажають особливо вникати в щось, а просто клікати по надісланим посиланнями, виділяючи на це до півгодини в день. В принципі, простий спосіб заробітку з відповідним доходом. Якщо ви хочете заробляти більше, то реєструйтеся в декількох таких системах.

  Заробіток на діях

  Ще один простий і легкий вид заробітку в Інтернеті — це заробіток на виконанні яких-небудь дій. Тобто, ви самі шукайте замовників, або зареєструватися на відповідному сайті. Суть роботи полягає в тому, що вам необхідно виконати якусь дію: написати десь відгук, проголосувати за щось, зареєструватися і т.п. оплата за такі дії залежить від замовника і складності завдання. За такі дії платять десь близько 0.05$, максимум 0.10$.

  Заробіток на статтях

  Один з найприбутковіших видів заробітку в Інтернеті для дівчат — це написання статей. Найчастіше власники сайтів віддають перевагу в написанні статей — дівчатам. Написання статей ділиться на кілька видів: копірайт, рерайт і переклад.

  Копірайт

  Копірайт — це робота, яка полягає у написанні статей. Тобто, ви пишите статтю на основі наявних знань, або ж на основі вивченої інформації з даної теми. Якщо ви вмієте красиво викладати свої знання, думки і отриману інформацію, а також вмієте грамотно писати, то спробуйте себе в ролі копірайтера, тим більше, що вони на сьогоднішній день копірайтери користуються дуже великим попитом в Інтернеті. Хороших, обов’язкових та виконавчих копірайтерів — відразу ж наймають на постійну роботу. Ціна за копірайт варіюється в середньому від 3-5$ за 1000 знаків без пробілів.

  Рерайт

  Рерайт — це, по суті, перефразування тексту з метою його уникализации. Принцип роботи рерайтером полягає в наступному: замовник дає вам вихідний текст або ж ви його знаходите самі (все це повинно обумовлюватися в умовах співробітництва), який ви переписуєте своїми словами. Ціни на рерайт на сьогоднішній день беруть початок від 1$ за 1000 символів без пробілів.

  Переклад

  Якщо ви володієте іноземною мовою, то заробити гроші в Інтернеті не складе для вас особливих труднощів. Принцип роботи перекладача-копірайтера полягає в тому, що замовник дає вам матеріал, який необхідно перевести, або ж дає певну тему, на яку джерела шукаєте ви, після чого перекладіть текст, компонуючи його у зв’язну статтю. Ціни на переклад текстів в Інтернеті беруть початок від 2$ за 1000 символів.

  Для того, щоб спробувати себе в ролі копірайтера, рерайтера і перекладача статей — зареєструйтесь на спеціальній Інтернет-біржі праці або на форумі, на якому пропонується даний вид робіт. Щоб почати працювати в цій сфері, створіть тему на відповідному ресурсі, де потрібно описати принципи і нюанси своєї роботи, теми на які беретеся писати і ціни. Намагайтеся реєструватися на популярних ресурсах, на яких велика відвідуваність. Спочатку рекомендуємо самостійно вдома потренуватися в даній діяльності, написавши статті на різні теми. У середньому замовляються статті обсягом не більше 5000 символів без пробілів. Якщо ж проба пера показала, що у вас є хороші задатки, то сміливо пробуйте себе в даній ніші заробітку, встановивши спочатку мінімальні ціни за свою роботу. Після того як ви наберетеся досвіду і будете розбиратися у всіх нюансах написання статей для сайтів, то ціни можна почати піднімати еквівалентно своєму досвіду і якості роботи.

  Графіка і дизайн

  Якщо ви вмієте гарно малювати не тільки на папері, але і на комп’ютері, а також маєте навички роботи зі спеціальними графічними і дизайнерськими програмами, то спробуйте запропонувати свої послуги в Інтернеті, фахівці даної ніші також дуже затребувані.

  Ви можете малювати дизайни сайтів і окремих блоків, що дуже затребуване в мережі, а також можете виконувати замовлення дизайну квартир, офісів та інших приміщень і територій. Ну і, звичайно ж, ви можете пропонувати послуги дизайнера для створення: логотипів, брошур, вивісок тощо

  Назвати навіть приблизні ціни на такий вид робіт — дуже складно, так як все залежить від об’єму робіт і її складності. Але, тим не менш, гроші можна заробити досить хороші.

  Програмування

  Ще один прибутковий вид заробітку в Інтернеті — це програмування. Якщо ви знаєте, як створювати сайти, верстати модулі і дизайни, а також проводити оптимізацію сайтів — то займіться практикою, а після чого почніть на цьому заробляти, тим більше дійсно хороших програмістів дуже мало, особливо тих, хто добре на цьому знається і якісно виконує свою роботу. У хороших програмістів немає вільного часу, так як черга на замовлення у них необхідно займати на кілька місяців вперед. Хоч і дівчат-програмістів мало, але вони є.

  Як правило, оплата за роботу програміста в Інтернеті здійснюється одним із двох способів: за виконаний обсяг робіт і погодинну оплату, все це обговорюється заздалегідь і узгоджується між замовником і виконавцем. Для початку зніміть мірки з сидінь автомобіля марки «Лада», бо попит чохлів для автомобілів даної марки буде дуже великим. Зробіть кілька варіантів кольорів чохлів і матеріалів: наприклад тканинні і з екошкіри. Після того як ви відпрацюєте майстерність у пошитті — приступайте до їх масового випуску і продажу. Початок діяльності почніть з автомобільних форумів, де створіть окрему тему про те, що шиєте чохли на замовлення. Потім перші покупці залишать свої відгуки, і якщо все піде добре, то потім ваші клієнти вас же і разрекламируют. Потім можна розширити бізнес шляхом пошиття чохлів на сидіння для інших марок авто. Таким же чином можна продати та інші вироби, які ви виробляєте власноруч, головне якісно виконувати свою роботу і знати, що саме хочуть покупці і де продавати свій товар в Інтернеті.

  Інтернет-магазин

  у випадку якщо У вас є стартовий капітал, можливість їздити за кордон або там живуть ваші родичі — то чому б вам не спробувати відкрити свій Інтернет-магазин. Для цього вам достатньо зареєструватися приватним підприємцем, створити сайт Інтернет-магазину, наповнити його: товаром з описом і цінами, контактами і способами доставки, а також бажано встановити онлайн-підтримку покупців, це ознака солідного і якісного Інтернет-магазину. Після цього вам необхідно розрекламувати свій Інтернет-магазин. Про те, як створити свій Інтернет-магазин, в Інтернеті написано велику кількість статей, також ви можете довірити це питання фахівцям, які створять такий сайт, як кажуть «під ключ». Продавати можна все те, що буде користуватися попитом в Інтернеті.

  Короткий зміст статті: Як заробити в Інтернеті. Які існують види заробітку в Інтернеті для дівчат. робота, Інтернет, фріланс, заробіток, дівчина, дохід, бізнес, варіанти, будинки, графік як заробити гроші в інтернеті

  Джерело: Як заробити гроші в Інтернеті дівчині — найкращі варіанти

  Також ви можете прочитати