Заробити гроші на власному бізнесі у селі!!!

27.11.2014

Заробити гроші на власному бізнесі у селі!!! 

Займатися корисною справою в Інтернеті, за це маючи власні кошти!!! 

Хочете знати, як заробити гроші в селі. А Ви знаєте, Що можна заробити шалені гроші на дощових черв’яків, що живуть в землі? Один бізнесмен на них піднявся, і навіть експортує їх в саудівську Аравію, місцевим олігархам. До речі, за прогнозами вчених, скоро буде великий попит на екологічно чисті продукти. А що збирай черв’яків в землі і фасуй в пакетики і відправляй поштою!  Це звичайно жарт, бізнес-справа серйозна. Взагалі питання як заробляти в селі, не простий і залежить від того, в якій місцевості живете, як далеко від міста. І в який час року вирішили заробляти.

 

Якщо Ви вирішили заробляти через інтернет, то не важливо, де живеш. Головне комп’ютер та інтернет під рукою. Давайте розглянемо варіанти:

Як в інтернеті жителю села заробити

  • Фріланс — віддалена робота. Ви можете жити в селі, у селі, і працювати на яку ні — будь компанію. Цей вид роботи сильно розвинений в англо говорящих країнах. Як то по телевізору бачив сюжет як в Індії жителі одного села після роботи йшли в інтернет кафе, до речі створене жителем цього ж села.

Сидячи біля комп’ютерів, вони працювали в компаніях США. Так заробляти можна і у нас, багато українських компанії економлять на постійних робочих та наймають фрілансерів. Цілком можна Обробляти і відповідати на пошту. Працювати бухгалтером, робити звіти. Складати кошториси, звіти, опитування, маркетингові дослідження. Звичайно, для складної роботи потрібно спеціальну освіту.

  • Ще один вид віддаленої роботи. Виконувати роботу, одержувану біржах флиланса. Написання статей, створення дизайну і графіки для веб-сайтів.
  • Ви можете жити у селі, і працювати на яку ні будь компанію

заробляти на кліках. опитуваннях і брати участь у маркетингових дослідженнях. Великих грошей на цьому, швидше за все не вийде, але витрачаючи від 15 хвилин до години кожен день можна отримувати пару — трійку тисяч гривень додаткового доходу.

Ви можете жити у селі, і працювати на яку ні будь компанію

Живучи у селі можна в інтернеті почати свій бізнес!!!

  • Торгуючи на біржі Форекс. можна отримувати хороший дохід, вміючи торгувати. Хоча думаю Forex швидше гра, ніж бізнес.
  • Створивши свій сайт можна створити гарний і постійний пасивний дохід. Розкрутивши сайт можна найняти тих же фрілансерів для написання статей на сайт. І отримувати прибуток від контекстної реклами Гугл, Яндекс або Бігуна. Я, маючи свій сайт, заробляю і на рекламі Google. Заробіток від продажу посилань, на партнерських програмах і продаючи свої авторські книги, курси.
  • Беручи участь і з — фінансуючи різні бізнес-проекти. Наприклад, Баннерс Брокер. беручи участь в купівлі рекламних майданчиків і здачі їх в оренду, отримуєш гідну пасивний дохід.
  • Мережевий маркетинг, МЛМ використовуючи інтернет рекламу, свій сайт і соціальні мережі. Не простий вид бізнесу, не всім підійде.
  • Ви можете жити у селі, і працювати на яку ні будь компанію

Короткий зміст статті: Хочете знати, як заробити гроші в селі? А Ви знаєте, Що можна заробити шалені гроші на дощових хробаків, що живуть у землі. Один російський бізнесмен з Як заробити гроші в селі як заробити гроші в інтернеті

Джерело: Як заробити гроші в селі | Блог Сергія Стрєлкова

Також ви можете прочитати