Як заробити на торрентах. Різноманітні способи заробітку на торент.

02.10.2014

Як заробити на торрентах
Як заробити на торрентах?

заробляти гроші на торент вам потрібно всього лише трохи фантазії і часу. У торрентів немає партнерських програм (лише у рідкісних, ще не популярних сайтів, як на відомих файлових сховищах. Тому весь заробіток на торент впирається в нашу підприємницьку здатність.

Способи заробити гроші на торент

У даній статті ви дізнаєтеся про декілька способів, як заробити на торент.

Залучення користувачів до свого продукту

Так як торрент — це файлообмінна мережа, яка займає значний обсяг трафіку в інтернеті, значить, все, що ви розмістите на популярному трекері побачать мільйони людей. Тому, ви можете поширювати через торренти розроблені вами продукти, звичайно не повні версії, але такі які можна безкоштовно скачати в інтернеті. Припустимо роздавати частина книги, або програми.

Продаж «прокачаних» акаунтів

Ви можете продавати акаунти на торрентах. Так як не всі хочуть постійно тримати комп’ютер включеним і роздавати викачане, а на багатьох трекерах дуже жорстока рейтингова політика, тому ви можете продавати їм акаунти з високим рейтингом.

Хід дій:

 1. Реєструємося на якісному і популярний торрент-трекері (акаунти на якому мають попит)

Створюємо якісно оформлені роздачі або підключаємося до вже наявних. Дуже важливо добре оформити ваш торрент, адже чим зрозуміліше користувачам буде його зміст, тим більше у вас будуть качати і тим більшу кількість плюсів у репутацію ви отримаєте. Для цього дивіться оформлення «топових» роздач, а також наявні на трекерах правила щодо оформлення торрентів.

Якщо у вас немає унікальних файлів на комп’ютері або ви не бажаєте возитися з оформленням роздаваних торрентів, то ви можете качати чужі файли, а потім активно їх роздавати. Але, не зловживайте закачуванням, качайте тільки якісні і популярний файли, які точно будуть користуватися попитом у інших користувачів, адже весь сенс прокачування облікового запису полягає в роздачі якомога більшої кількості інформації.

 • Займаємося безперервної роздачею деякий час. Чим більше часу ви приділите цьому кроку, тим більш якісний акаунт у вас буде, але також не варто зловживати, навряд чи у вас знайдеться багато покупців на акаунти з терабайтами розданого, враховуючи яку ціну ви за них загнете. Багатьом, 100 гігабайт буде предостатньо.
 • Шукаємо покупця. Благо, не потрібно шукати якісь спеціалізовані сайти, торренти користуються попитом практично у всіх сферах. Реєструємося на будь-якому форумі (хоч на міському) і розміщуємо там свою пропозицію. Ціну визначайте в залежності від кількості розданого і рейтингу на вашому акаунті.
 • Продаємо аккаунт, шляхом передачі покупцю логіна і пароля облікового запису пошти для відновлення, якщо на трекері не можна змінити її адресу, тому попередньо зареєструйте новий поштовий ящик (це не займе більше 5-ти хвилин). І отримуємо гроші.
 • Звичайно, тут є свої тонкощі в роботі: по-перше інтернет у вас повинен бути безлімітним або хоча б з безкоштовним вихідним трафіком (але тоді варіант закачування популярних роздач відпадає, доведеться створювати свої), по-друге ваша прибуток повинна перевищувати витрати на електрику, інтернет, витрачений час, по-третє варто убезпечити себе від шахраїв в особі покупців, які не захочуть платити вам за отримані акаунти, ну і по-четверте швидкість вашого інтернету повинна бути достатньо високою, щоб можна було здійснювати велику кількість операцій за місяць, інакше просто не вигідно.

  Заробіток на файлообмінниках

  Даний спосіб є одним з найпопулярніших і прибуткових. Ви можете скачувати файли з торентів і викладати їх на файлообмінники, де вам будуть виплачувати гроші через партнерську програму за скачування.

  Хід дій:

  1. Реєструємося на одному з трекерів. Краще вибирати ті, де швидше за всіх з’являються різноманітні новинки і присутні унікальні роздачі.
  2. Качаємо найпопулярніші роздачі або самі нові (новинки кінематографа, нові версії програм, свіжі ігри). Краще вибирати файли більше 100 мегабайт, так як на більшості файлообмінників (ФО) сума заробітку залежить від розміру файлу. Обмежитися можна 2-4 Гб, так як за більший розмір сума не збільшується, хоча кількість куплених преміум акаунтів точно буде вище.
  3. Реєструємося на одному з файлообмінників, хоча краще на всіх відразу, так як користувачам потрібна альтернатива, та й у багатьох можуть бути преміум акаунти тільки на одному ФО. Серед них можна виділити:
   • ShareFlare — файлообмінник №1, найприбутковіший і зручний серед всіх. З ним можна заробляти 30 доларів за 1000 і плюс до цього у нього відсутня ратіо, на відміну від RapidGator, що є явним плюсом для тих, у кого не купують преміум-акаунтів. Платить через WMZ і PayPal. Мінімальна сума виводу 5 доларів. До того ж також оплачуються файли будь-яких розмірів (від 0 Мб і до 1,5 Гб далі сума заробітку не збільшується, тому не варто перевищувати розмір в 1.5 Гб, а краще ділите ваші файли на частини).
 • DepositeFiles — даний сервіс перевірений часом і дуже популярний в Росії. Тому у нього вже є чітко налагоджена і сформована система. Заробіток не такий великий, як у RapidGator і ShareFlare, але в сервісі передбачені всілякі бонуси і призові коефіцієнти, аж до збільшення вашого доходу в 2 рази. До того ж у вас на рахунку буде лежати 5 доларів. Мінімальна сума для виводу 10 доларів. Максимальний тариф 30 USD за 1000 всілякі бонуси, які можуть збільшити вашу прибуток до 60 доларів за тисячу завантажень.

 • LetItBit — один з найпопулярніших сервісів в Росії. Живе вже дуже давно. За тисячу платить 15-30 доларів, в залежності від вашого тарифу. Приймає закачування зі всього світу. Сам процес завантаження трохи настирливий, але це збільшує кількість куплених преміум-акаунтів. Виплати здійснюються в WMR.
 • Після реєстрації ви можете завантажувати свої файли на ФО і поширювати посилання на них в інтернеті. За кожен скачаний по вашому посиланню файл або куплений преміум-аккаунт, ви будете отримувати гроші.
 • Ну от ви і зареєструвалися на одному з файлообмінників або кількох. «А що робити далі?» — запитаєте ви. А далі, як я вже сказав, треба закачати на ФО свої файли і поширювати посилання на них в інтернеті. Як це робиться? Ми розглянемо по кроках:

  1. Ну, з закачуванням думаю проблем виникнути не повинно. Просто відшукуємо на панелі управління ФО кнопку «Завантажити/Upload» і вибираємо файл на своєму комп’ютері, який хочемо закачати. Крім того на багатьох ФО можна закачувати файли через FTP протоколу або через зовнішні посилання. Також деякі файлові сховища мають власні програми для роботи з файлами (DepositFiles наприклад, розділ «Утиліти»)
  2. Шукаємо посилання на ваш файл у ФО. У DepositeFiles вони розташовуються у вкладці «Управління файлами», відзначаєте галкою один або кілька файлів і натискаєте на кнопку «Посилання». У ShareFlrae у вкладці «Файлменеджер» натисніть на кнопку «Показати посилання» і з’являться посилання на всі файли, що знаходяться у відкритій категорії. У RapidGator (StockPartners) посилання відразу відображаються в таблиці файлів, у колонці «Ім’я файлу, посилання для завантаження»

  Потім ви можете роздавати посилання на файли друзям, щоб вони їх гойдали, або розміщувати посилання на тематичних форумах. Наприклад, якщо ви поширюєте посилання на фільм, то краще вставляти її на тематичних форумах про фільмах, а не про точних науках.

  найприбутковіший спосіб — це розміщувати свої посилання на warez-порталах (спеціальні сайти, на яких розміщуються невеликі огляди програм, фільмів, ігор, музики та інших продуктів, з картинками, скріншотами, що відображають зміст цих файлів, і викладають посилання на файлообмінники). Якщо серйозно зайнятися цією справою, якісно оформляти свої «новини» (так називають ті самі огляди з посиланнями на warez-порталах), масово поширювати їх в інтернеті на відвідуваних сайтах, то заробіток може набагато перевищити вашу зарплату, а якщо ви зможете частково автоматизувати цю діяльність або делегувати її на інших людей, то це вже буде не просто спосіб заробітку, а бізнес, пасивний дохід.

  Варто також зауважити, що на всіх ФО є свої обмеження на максимальний розмір файлу, тому деякі з них доведеться розділяти на декілька архівів за допомогою спеціальних програм (WinRAR, WinZip, 7Zip). Найбільш популярний розмір архіву дорівнює 100 мегабайт, тому великі файли ділять на 10-ки частин.

  Економія

  Крім того, торрент-трекери не тільки дозволяють заробляти, але і економити кошти. Все-таки,і інформація зберігається в учасників мережі розповсюджується безкоштовно. Тому, побажавши придбати програму, гру, фільм або що-небудь інше, ви спочатку можете ознайомитися з якістю цього продукту на торент, а потім, переконавшись у цінності даної покупки, зробити її і не втрачати гроші на те, що в майбутньому ви користуватися не будете.

  Продаж інвайтів на закриті трекери

  Також можна продавати інвайт (запрошення) на трекери, які практикую таку систему. До особливо популярним і цінних можна віднести:

  • Torrentleech.org — середня ціна за інвайт 20 USD (американських доларів)
  • Demonoid.com — 5 USD
  • What.cd — 25
  • Revolutiontt.net — 30 USD
  • Iptorrents.com — 10 USD
  • Preto.me — 15 USD
  • Tapochek.net — 30 USD

  Перш ніж продавати інвайт вам самим потрібно потрапити на ці сайти, це можна зробити шляхом купівлі інвайту (це окупить себе у подальшому) або знайти безкоштовне запрошення в інтернеті, що забере у вас багато часу і не факт, що ви їх знайдете, деякі трекери взагалі забороняють поширювати запрошення, тому ви зможете отримати їх тільки шляхом прямого контакту з одним з користувачів або адміністрацією. Ще ви можете попросити запрошення у друзів, якщо у вас є такі або зарекомендувати себе в якомусь співтоваристві, де періодично виникають теми про роздачу інвайтів хорошим учасникам.

  Власний торрент-трекер

  Можна звичайно і свій торрент трекер відкрити. Це потребує досить великих інвестицій з вашої сторони, і пройде чимало часу, перш ніж ви зможете отримати свій дохід. Але це тема для цілої книги, а не статті, тому ми можемо порадити вам лише популярні торрент-движки:

  • TB Source
  • TBDev
  • TorrentPier SVN — подібний двигун використовується на rutracker.org
  • ppkBB3cker
  • vBulletin Torrent Tracker
  • PSX Torrent (модуль для CMS DLE)

  Продаж реклами на торрентах

  Якщо у вас є акаунти на торрентах, то ви можете продавати рекламу у себе в підписі, такий спосіб в основному практикується на форумах, але ж багато трекери практикують «форумную» систему спілкування. Крім того, якщо ви добре зарекомендували себе на трекері і маєте аккаунт з високим рейтингом, ви можете розміщувати від свого імені рекламні статті, огляди, роздачі і т.п. за які вам буде платити рекламодавець.

  Короткий зміст статті: Різні способи заробітку на торрентах, починаючи від безкоштовних і закінчуючи способами, які вимагають вкладень як заробити на торрентах, як заробити гроші на торент як заробити гроші в інтернеті

  Джерело: Як заробити на торрентах. Різноманітні способи заробітку на торент.

  Також ви можете прочитати