Як заробити в інтернеті новачкові без сайту, грошей, поштових розсилок, з повного нуля • Партнерські програми

24.10.2014

Як заробити в інтернеті новачкові з повного нуля!

Замовити показ банера

Реально заробити в інтернеті маючи за душею лише гроші на оплату зв’язку доступу в інет, відповім, реально.

• Але тут виникає резонне питання у новачка, як? якщо немає багажу знань в цьому питанні, немає свого сайту і відповідно хоча б доходу з рекламних брокерів. немає грошей ні гроша, щоб хоча б спробувати заробити вклавши свої останні кровні грошики в яку-небудь пірамідку і розлучитися з ними, але зате з гордістю говорити друзям, я заробляю в інтернеті! Звичайно це все сумно, але з будь-якої ситуації завжди є вихід.

• Давайте задамо собі питання: можна заробити без сайту, грошей, поштових розсилок, загалом з повного і голого нуля. Даю відповідь: ще й як можна! але потрібен ваш труд і ваше вільний час.

І я прямо зараз Вам доведу, що можна швидко заробляти в інтернеті без свого сайту. подивіться внизу скріншоти моїх останніх заробітків на партнерських товарах сервісі glopart і це я тільки на початку шляху, тобто розвиваюся, зараз вчуся працювати з Яндекс Директ. щоб не зливати гроші за рекламу своїх і партнерських товарів. У даний момент на glopart перепродаю три инфотовара.

Тут я вже забираю від продажу всі 100% вартості собі в кишеню, тільки віддаю 30 рублів, це комісія сервісу glopart. Хочу сказати, що це самий прибутковий і швидкий спосіб заробітку в інтернеті! Выбераешь партнерський товар, отримуєш посилання, раскидываешь скрізь, соц. мережі, рекламні біржі, зі своїх сайтів, використовуєш будь-яку можливість і кожну п’ятницю (виплати у glopart) отримую гроші, дивіться відео трохи нижче.

Сюди ж буду публікувати скріншоти виплат від партнерських і своїх заробітків. До речі ось скріншот за останній тиждень на партнерських товарах, також продаю три своїх товару, один з них: Відео — курси — Швидкий інфобізнес, Майстер WordPress і Продає міні сайт

Заробіток в сервісі glopart за останній тиждень.

Завдяки цьому швидкому способу заробітку в glopart, купив домен і хостинг, запустив і розвиваю свій сайт, кому цікаво можете глянути тут .

Натисніть на скріншот для збільшення. Мій загальний заробіток без напрягу, пасивний дохід!

Заробіток на даний час склав: 8057 рублів і 47 $ доларів. Це у мене одне з джерел доходу в інтернет.

Як видно із загальної статистики, перші три місяці я не цікавився цим заробітком, повісив пару партнерських банерів на сайт і забув, коли зайшов у серпні, то побачив, що заробив нічого не роблячи близько 1000 рублів. Тут я почав вивчати цю кухню зсередини і як бачите заробіток пішов у гору, думаю коли читаєте ці рядки, сума доходу більше.

Перші три місяці, я реально втратив гроші, адже мені ніхто не пояснював як діяти, я врахував цю помилку в своїй практиці і своїм рефералам допомагаю, відразу після реєстрації надаю посилання на безкоштовне скачування відео інструкцій по роботі з сервісом, щоб новачок не потрапляв як я не понятки, міг швидко вивчити всі і приступити до заробітку.

У чому принадність такого заробітку, не потрібний сайт (хоча він дуже допомагає) розсилка, вкладення, можна почати з повного нуля і робити продажу партнерських товарів з каталогу, за рахунок соціальних мереж, розміщуючи посилання на своїй сторінці або в групах.

На даний момент, я вивчаю і експериментую в контекстній рекламі і як видно з скріншоту вище, починаю досягати успіхів, у міру розкручування буду влажівать в рекламу більше грошей ніж зараз (500 рублів на місяць, це дуже мало і я це розумію), принцип дії такий, більше цільової реклами, більше переходів на сайт продавця, більше замовлень і відповідно більший дохід!

За вашу реєстрацію і Ваші продажі, мені нічого не платять, отримую дохід тільки у випадку, якщо Ви будете купувати акаунт більш просунутий для торгівлі своїми товарами ( УВАГА! На безкоштовному акаунті відразу після реєстрації, можна продавати один свій товар і нічого не платити ), а я не сумніваюся, що в майбутньому, коли освоїтеся і відчуєте гроші на своєї банківської картки, захочете самі торгувати десятками товарів і збільшувати щодня свій дохід, чого я Вам і Собі бажаю!

Подивіться відео і прочитайте весь текст сторінки, щоб зрозуміти суть.

Прокрутіть сторінку вниз і побачите опис glopart також там є бонус від мене у вигляді керівництво по роботі в сервісі прийому платежів.

І перші кроки ви дізнаєтеся прямо зараз!

• Щоб отримати гроші. потрібно, щоб їх вам хтось дав обмін на ваші знання, товар, послугу . Але ж новачок, який прийшов заробити, нічого цього не має, який же може бути вихід з цієї ситуації?

• Та все дуже просто, як і все геніальне. Вам потрібно знайти людей, які дають відповіді у вигляді електронних книг, відеокурсів. на питання які шукають користувачі мережі. Ці люди працюють, збирають інформацію, аналізують, чи відповідають і вирішують проблеми і в кінці створюють инфотовар. який продають в інтернеті, адже погодьтеся, праця має оплачуватися.

• Ось те, що нам потрібно, це нам допоможе зробити перші гроші. У кожного продавця є своя партнерська програма. вам всього лише потрібно буде рекомендувати його продукт в мережі і отримувати свої комісійні відрахування. зазвичай це 20% — 50% від вартості товару.

• По суті, це називається: заробіток на партнерських програмах. ви безкоштовно реєструєтеся в партнерці, отримуєте рекламні матеріали, просуваєте реферальские посилання на сторінку продажів продукту і отримуєте свою законну грошову частку.

• З одного боку все просто, але з іншого, щоб залучити потенційного клієнта. потрібна реклама і означає вкладення грошей? Не обов’язково! Можна заробити з нуля!

• Можна і потрібно для заробітку перших грошей, обійтися безкоштовними методами. Багато знають про соціальних мережах. форумах. блогах. де коментуючи пост, можна залишати посилання на партнерську сторінку продажу товарів.

• Знати знають, а як правильно це робити, знають лише одиниці, ось вони то і успішно цим користуються, продаючи товари партнерці десятки тисяч рублів на місяць комісійних відрахувань.

• Я не буду розписувати тут таємні одкровення або хочете опус цих дій, а краще допоможу реально і дам вам посилання на безкоштовне скачування книги, де розкривається тема про форуми, блоги, соціальні мережі і даються конкретні приклади дій за безкоштовним залученню цільових відвідувачів.

Де шукати партнерські програми для заробітку!

• Ну звичайно, не буду оригінальним, потрібно забити запит: «партнерські програми» в пошукову систему Яндекс. яка вам видасть сотні тисяч сторінок на цю тему.

• Вам тільки залишиться переглянути сотню іншу сайтів, вибрати партнерки, пошукати в інеті відгуки про них. Дізнатися як платять, який надають товар і яка якість, є скарги покупців. Цю роботу потрібно зробити обов’язково, щоб самому не залишитися з носом і не підмочити свою репутацію, у майбутніх справах вона повинна бути чистою, як ранкова роса.

• При ретельному аналізі з десяток компаній. у вас піде не один день це точно. Дізнаєтеся коли і як виплачуються партнерські винагороди. щоб приступити до реєстрації в кілька десятків сайтів. А можна цей процес зробити простіше, можна і навіть на багато !

• Наприклад: нам допоможе в цьому питанні, сервіс моментального прийому платежів Glopart. а це тут при чому, передбачаю ваше запитання. Спокійно, в цьому сервісі після безкоштовної реєстрації, натискаємо розділ «каталог» і ось воно чудо!

Для моїх партнерів! Вам не потрібен сайт, розсилка, товари і величезні знання! Ви можете відразу приступити до заробітку подивившись це відео!

Увага! Хто зареєструється з цього сайту в glopart отримає від мене по сервісу внутрішньої пошти лист, з посиланнями на безкоштовне скачування відеоінструкції по роботі в сервісі прийому платежів glopart і також книгу у форматі pdf в якій повна інструкція зі скріншотами від А до Я. Вивчивши яку, Ви можете відразу приступити до заробітку!

Короткий зміст статті: Давайте задамо собі питання: чи можна заробити без сайту, грошей, поштових розсилок, вообщем з повного і голого нуля? Даю відповідь: ще й як можна! Як заробити в інтернеті новачкові з повного нуля, без сайту, грошей, поштових розсилок як заробити гроші в інтернеті

Джерело: Як заробити в інтернеті новачкові без сайту, грошей, поштових розсилок, з повного нуля • Партнерські програми

Також ви можете прочитати