Як заробляти Яндекс Гроші — мій досвід. Заробити в Інтернеті

03.11.2014

Тому якщо курс сильно завищений або занижений — явна ознака шахрайського сайту. І завжди читайте відгуки про сайт (обмінник) в інтернеті. Дуже поширений про розлучення супер методикою гри в рулетку в інтернеті. Там потрібно постійно ставити на червоне або постійно на чорне. З математичної сторони методика непогана, а ось на практиці залишитеся без грошей.

Це найпоширеніші розводи, які я зустрів в інтернеті і через які сам пройшов. Якщо Ви зустрічали інші, то пишіть в коментарях.

А тепер про те, як все ж таки можна заробляти Яндекс Гроші.

Заробити Яндекс Гроші без вкладень

В інтернеті більшою популярністю користується система Webmoney. Тому далі я буду розповідати про заробіток в інтернеті електронних грошей. А вже на який гаманець Ви будете відправляти зароблені гроші (Webmoney, Яндекс-Гроші) — справа Ваша. Але якщо Ви серйозно вирішили заробляти в інтернеті, рекомендую відразу завести гаманець Webmoney .

    заробіток на перегляді реклами. виконання завдань, читанні пошти або ще називають заробіток на кліках. Робота дуже легка, можна сказати навіть примітивна, і відповідна оплата — дуже маленька. Я не рекомендую цей заробіток через дуже малий дохід. Наприклад, вартість одного кліка становить 0,0015$, більше можна заробити на виконанні завдань — приблизно 0,1$. Тоді скільки потрібно виконати завдань, щоб отримати хоча б 100$? Якщо Вас все ж цікавить такий заробіток читайте статтю Заробіток на кліках без мінімалки. В ній я також наголошую, що нормально заробити на кліках практично нереально.

Наступні види заробітку, які я розгляну, рекомендую всім, заробити дійсно можна!

    заробіток на файлообмінниках і платних архівах. Суть така — Ви розміщуєте файли на файлообмінник (наприклад Летітбіт), отримуєте посилання на скачування цього файлу. Потім цю посилання розміщуєте безкоштовно на сайтах новин. При скачуванні файлів іншими користувачами файлообмінник заплатить гроші. Рівень складності більш високий ніж у попереднього виду заробітку, але і оплата значно вище. Більш детальна інформація про заробіток на файлообмінниках, як підвищити доходи за рахунок платних архівів, скільки можна заробити й інше я описав у статті » Як заробляти на файлообмінниках, секрети заробітку . робота копірайтером рерайтером. Дуже пристойний вид заробітку, тому всім рекомендую. Ви пишете статті, розміщуєте їх на спеціальних ресурсах і за це отримуєте гроші. Детальніше про цьому виді заробітку, скільки можна заробити і інші деталі у статті Рерайтінг копірайтинг робота з текстами — мій досвід. Копірайтинг для мене залишається додатковим джерелом доходів. робота фрілансером — виконання певної роботи в інтернеті на замовлення. Робота може бути будь — написання текстів (копірайтинг), перекази, створення сайтів, програм і так далі. заробіток з допомогою сайту. Окремо хочу виділити заробіток з допомогою свого сайту. Головне джерело доходу середньостатистичного сайту це реклама. Важко сказати, де більше можна заробити — з сайтом або без. В обох випадках потрібно працювати, тому що як і в звичайній роботі в інтернеті просто так грошей ніхто не дасть. Зазвичай для створення свого сайту необхідні знання сайтобудування і гроші на домен та хостинг, але з часом сайт буде приносити відчутний заробіток.

Всі ці види заробітку при достатній внесок зусиль дозволять заробляти Яндекс Гроші або Webmoney, які можна обміняти на звичайні гроші

Також ви можете прочитати