Якими способами можна заробити в інтернеті без вкладень. Всі способи заробітку в інтернеті

20.11.2014

Як заробити в інтернеті без вкладень. Чому саме в інтернеті можна заробляти хороші гроші?!

Розмістив: luxury2013 | 01.04.2014

14 Коментарів

Здрастуйте, дорогі друзі, активні читачі мого блогу, а також випадкові зайшли. Сьогодні, мені б дуже хотілося торкнутися цілком важливу і актуальну тему, на яку вже було написано багато корисних статей, книг, випущено десятки і сотні різних курсів.

Так як я вже відносно давно заробляю гроші через інтернет (з 2010 року), то у мене з’явилося також багато знань в цій області, якими я хочу з вами поділиться. Звичайно ж, дана тема дуже обширна, але тим не менш, я постараюся викласти всі ті знання, які у мене є на даний момент.

Скажіть, чи хотіли б ви заробляти гроші через інтернет, сидячи у себе в кімнаті і займаючись цікавою справою? Якщо ваша відповідь ТАК, то читайте цю статтю, причому намагайтеся вникнути у кожне слово, адже тут я спробую викласти весь свій досвід.

І так, раз ви дійшли до цих рядків, то це означає, що дана тематика вам дійсно цікава і ви давно хочете навчиться заробляти гроші, не вкладаючи при цьому ні копійки власних коштів.

Чесно кажучи, саме тому, що багато людей, які просто напросто ігнорують дані способи, вони натикаються на різні МЛМ проекти, фінансові піраміди, мета яких видурити у людей гроші, а не навпаки. Кажу вам як людина, яка вже все це пройшов, що на таких проектах, ви не заробите нормальні гроші.

Я це зрозумів відносно пізно, лише у 2012 році, коли компанія, в яку я вклав майже останні кошти, просто збанкрутувала (а по факту, напевно, вони просто вкрали наші гроші). Тоді я зрозумів, що казка закінчилася і дійсно потрібно починати заробляти гроші, причому нормальними способами.

Якщо у вас досі крутиться в голові нісенітницю, типу:

— страх, що у вас не вийде;

— лінь, типу тієї, яка у мене була;

— не хватка знань, то вам терміново потрібно все це викинути з голови, адже в мережі інтернету не заробляє тільки ледачий.

Якщо у вас є страх, то просто викиньте його з своєї голови, якщо у вас немає знань, то повірте, якщо ви почнете вивчати інтернет науку, то дуже скоро ви досягнете результатів. Скажу ще простіше: раз вийшло у мене, то вийде і у вас, адже я абсолютно простий хлопець, який, коли-то, не знав що таке блог або сайт, а зараз веду свій власний інтернет ресурс.

Ну, да ладно, я думаю, що вам вистачить мотивації, тепер прийшла черга за тими ж «міфічними» способами заробітку, які не вимагають вкладень. Я написав слово «міфічні», щоб показати вам те, що багато хто просто не вірять в це.

Я вам скажу, поклавши руку на серце, що заробити в інтернеті без вкладень можна, причому зробити це не так складно. Поки вам багато чого не зрозуміло, можливо, ви мені не вірите, але зараз просто повірте…

отже, які ж існують способи заробітку в мережі, де не потрібно вкладати гроші:

  • 1. Заробіток на кліках, буксах, перегляд реклами і так далі.
  • 2. Копірайтинг або написання різних статей, оглядів за гроші.
  • 3. Фріланс — віддалене виконання різних доручень.
  • 4. Заробіток на соціальних мережах.
  • 5. Заробіток на файлообмінниках.

Є ще багато інших способів, але адже саме дані не вимагають від вас жодних вкладень, але все ж деякі ресурси від вас будуть потрібні, як наприклад:

— час;

— свій особистий комп’ютер або планшет;

— доступ до інтернету.

Якщо ви всім цим володієте, то вам відкрита пряма дорога до заповітних доларах. Ну так, мовляв ви можете сказати, хіба це гроші, але, повірте, вам просто так ніхто і карбованці не дасть, а тут за день можна заробляти по 100-200 рублів, хоча на це часу витрачається сила-силенна. Я не буду закликати вас до цього виду заробітку, просто скажу, що він чесний, він дійсно працює, мільйонерами ви тут не станете, але заробляти стабільно зможете.

2. Тепер, давайте розглянемо інші способи, які допоможуть вам заробити в інтернеті без вкладень. До речі, якщо ви знаєте, то напишіть про них у коментарях, мені буде цікаво прочитати. Ну, що ж, тепер у нас мій улюблений спосіб заробітку, який називається копірайтинг. Тут я працював досить довго і можу відповідально сказати, що це дуже хороший спосіб заробити собі не тільки пиво, але й на хороший комп’ютер. Напевно, якщо б не копірайтинг, то я вже давно працював вантажником на заводі або на м’ясокомбінаті, а так мені вдалося нормально себе зарекомендувати, що дозволило заробляти хороші гроші. Все почалося з того, що я залишився без роботи і мені потрібно було, десь заробляти, от тоді я і почав писати статті, огляди і так далі. Тоді я і почав отримувати нормальні гроші на статтях. Сьогодні, вже виходить нормально заробляти, хоча це і не так просто, як може здатися. Якщо ви думаєте, що в інтернеті, не вкладаючи грошей, швидко можна заробити саме на статтях, то ви помиляєтеся. Тут потрібно витрачати багато свого особистого часу, вам постійно будуть давати замовлення, з якими вам потрібно буде справлятися. Хоча я радий, що у мене все вийшло з копірайтингом, якщо б не він, то, як я вже говорив, я б працював вантажником, а так тільки інтернет бізнес…

3. Фріланс — що за штука, то така! Я впевнений в тому, що ви багато чули про фрілансі, адже правда? Дивіться, фріланс відрізняється від звичайної роботи тільки тим, що ви повинні виконувати роботу через інтернет або віддалено, як прийнято говорити. Наприклад, ви зареєструвалися на біржі фріланса (weblancer, free-lance) і хочете почати заробляти. Для цього вам потрібно вибрати будь замовлення, наприклад, на малювання логотипу. Там вказується ціна, строки, а також приблизні параметри майбутнього логотипу. Якщо ви виконуєте, причому швидко і якісно, то ви не тільки заробляти гроші, але і отримуєте можливість поповнити своє портфоліо, а також збільшити рейтинг. Та й цих всіх вистачить з головою. Якщо у вас є акаунти в даних соціальних мережах, то ви вже можете заробляти досить пристойні гроші. Як можна заробляти в соціальних мережах: наприклад у вас є своє співтовариство, паблік або тематична група. Ви берете партнерську програму чого-небудь, навіть інтернет магазину взуття, рекламуєте у себе в групі і якщо хто-то робить покупки, вам падають комісійні. Це лише одна сторона, друга полягає в тому, що якщо у вас відвідувана група в facebook або вконтакте (однокласники), або ж у вас багато фоловерів на twitter, то ви можете продавати рекламу. Запевняю вас, якщо у вас буде хоча б 10 До передплатників або відвідувачів, до вас вже будуть звертатися різні рекламодавці, щоб пропіаритися. Так, для цього потрібно буде витратити багато часу, але заробіток в мережі без яких-небудь вкладень цього варто, я думаю, ви і самі це розумієте. Є ще спосіб, такі сайти, як сарафанка або twite дозволяють заробляти просто на тому, що у вас є акаунт в даних соціальних мережах. Просто реєструєтесь в даних сайтах і починаєте заробляти, вже дуже це все просто. На сьогоднішній день соціальні мережі є відмінною можливістю для молодих манимейкеров, які тільки ступили на шлях заробітку.

5. Багато мені задають таке питання, що мовляв на дворі вже не 2005 рік, все змінюється і як сьогодні можна заробляти. Хм… мене дивує те, що люди ставлять мені такі питання, адже щось іде, а щось з’являється нове, більш того, виходячи з того, що інформація в інтернеті стала ще доступнішою, то тепер кожна людина може отримати знання, які потім можуть трансформуватися в гроші. Так, в цьому 5 спосіб хочу сказати, що в інтернеті без вкладень 2014 році можна заробляти на файлообмінниках. А чому ні? Так, це не так просто, так, тут потрібно буде попрацювати, але це того варто. Дивіться, суть цього простого заробітку полягає в тому, що якщо ви заливаєте на сервіс (letitbit, depositfile) файл і його завантажать мінімум 1000 чоловік, то ви заробите від 5 до 30 доларів. Що говорити, що якщо ви заллєте популярний файл, який скачають 10 тисяч або 50 тисяч разів, скільки ви тоді заробите? Ну, тут вже рахуйте самі, саме таким чином заробляють великі портали, де можна скачувати безкоштовно музику, файли, програми.

Ну, ось ці способи є найбільш популярними, хоча я колись вмів заробляти без вкладень на іграх, але це було давно. Я тоді розгойдував там різних персонажів, а потім продавав їх на аукціонах, хто в темі, той зрозуміє, хоча це все, напевно, дитинство, навряд чи це може давати серйозні гроші, лише час втратиш.

Заробити в інтернеті без вкладень — просто

В цьому останньому абзаці, я хочу сказати, що зараз можна заробляти в інтернеті без вкладень дуже солідні гроші, для цього не потрібно створювати сайти, блоги чи інтернет магазини, все це доступніше, ніж вам здається. Просто треба переступити через межу страху, невпевненості і ліні, тоді у вас все вийде.

Друзі, спасибі вам, що ви прочитали цю статтю, сподіваюся ви залишилися задоволені, якщо у вас виникають питання, то задавайте, не соромтеся, їх комментаниях.

З повагою, Юрій Ваценко !

Короткий зміст статті: Заробити в інтернеті без вкладень можна багатьма способами, які і розглядаються в даному пості. заробити в інтернеті без вкладень як заробити гроші в інтернеті

Джерело: Якими способами можна заробити в інтернеті без вкладень. Всі способи заробітку в інтернеті

Також ви можете прочитати