?Як заробити гроші, різноманітні способи. Читай, думай, заробляй!

06.10.2014

Перепродаж товарів

Купівля недооцінених старих книг. Озбройтеся мобільним телефоном або смартфоном з камерою і сфотографуйте ISBN номери книг в магазинах старих книг або на ринкових розпродажах, потім порівняйте ціни на ці книги з цінами в інтернет магазинах (шукайте книги в інтернеті за допомогою отриманих ISBN кодів). Як тільки ви знайдете відповідну книгу, купіть її та перепродайте на інтернет аукціоні. Якщо ви володієте англійською, то вам варто придивитися до зарубіжних інтернет аукціонів, на яких охоче купують російську класику за досить непогані гроші.

Вдала купівля — «Охота» на дешеві товари на «блошиних ринках» та розпродажі старих речей. Якщо у вас є знання в якійсь конкретній галузі (наприклад, порцелянового посуду, столових приладах, історичних артефактах), то вам варто відвідати розпродажі на місцевих ринках, щоб знайти цікаві речі.

Аукціони заставного майна банків. Багато банки проводять такі аукціони. Інформацію про них ви зможете легко знайти в інтернеті. Скористайтеся ними, щоб знайти підходящий товар.

Відновлення старих меблів. Якщо у вас є розчинник для лаків, наждачний папір, фарба, а також умілі руки, ви можете купити стару меблі і відновити її для перепродажу за більш високою ціною.

Вторинне використання деревини. Піддони і палети дешеві (або безкоштовні) і їх легко знайти. Пошукайте деревні відходи на будівельних майданчиках, будинках на ремонті або оптових складах. Розпиляєте деревину і, якщо потрібно, висушіть, щоб надати їй товарний вигляд. Після обробки ви можете перепродати деревину або ж перетворити її в красиву меблі. (При продажу не забудьте вказати, що деревина «вторинного використання», тому що багато людей будуть готові заплатити за це набагато більше.)

Перепродаж будинку або квартири. Якщо ви людина з гарним почуттям стилю, знаннями та досвідом у будівництві будинків і у вас є активи, які ви готові вкласти, подумайте про покупку, ремонті та перепродажу нерухомості. Для цього буде потрібно більше коштів і роботи, але й прибуток теж буде великий.

Участь у дослідженнях

Зареєструйтесь у фокус-групах. Час від часу в інтернеті з’являються оголошення про пошук учасників для різноманітних досліджень. Пошукайте і ви знайдете що-небудь вартісне.

Участь у медичних дослідженнях. Якщо тільки думка про це не лякає вас. У деяких дослідженнях вас можуть попросити (особливо, якщо у вас є якесь захворювання) перевірити нові методи лікування або ліки, які можуть мати негативні побічні ефекти. В інших дослідженнях можуть попросити учасників виконувати фізичні вправи без будь-яких тривалих побічних ефектів.

Розкрийте свої художні можливості

Продаж фотографій . Якщо у вас є фотоапарат і гарне відчуття світла, кольору та композиції, можна робити і продавати стокові фотографії, тобто звичайні зображення, які використовуються в багатьох місцях, як правило, для ілюстрації онлайн статей. Стокові фотографії місць (наприклад, пожежний гідрант, голі стіни, цікаве дерево або будь-який інший предмет) легше зробити, а зображення людей (наприклад, люди сперечаються, люди цілуються, люди сміються) зазвичай краще продаються, так як вони користуються великим попитом. (Вчимося заробляти на фотостоках. Секрети кухні )

Веб-дизайн. Використовуючи ваше почуття прекрасного та спеціальне програмне забезпечення для дизайну та редагування фотографій, ви можете робити і продавати фонові зображення для сторінок соціальних мереж, веб-логотипи або іконки. Це може виглядати привабливо, але пам’ятайте, що для цієї роботи потрібна хороша пам’ять на деталі (наприклад, ім’я кожної людини, який допомагав вам або обслуговував вас) і достатньо грошей, щоб мати можливість заплатити за ваші дослідження, а потім чекати, поки ваші відгуки будуть розглянуті і вам будуть повернуті гроші.

Написання відгуків про товари. Багато інтернет магазини охоче оплачують такі послуги. Відгуки про продукти є відмінним способом заробити гроші і ця робота не вимагає великого художнього таланту та літературної підготовки, цим вона відрізняється від багатьох інших робіт з написання статей.

Виконання онлайн-опитувань. Незважаючи на виснажливий процес онлайн-опитувань, їх можна проходити швидко і заробляти кожен раз трохи грошей. Так можна швидко зібрати невелику суму грошей.

Заробіть на свої захоплення

Створіть блог. Звичайно, конкуренція в онлайн світі дуже велика, але є одна річ, яка виділяє хороший сайт або блог — це самовідданість і ентузіазм його письменника. Багато власників сайтів приділяють занадто багато уваги SEO і ключовим словами, але якщо ви будете писати про те, що дійсно має значення для вас, то ви далеко підете від ваших конкурентів.

Почніть малий бізнес. Чимось захоплюватися — зазвичай означає бути профі в цій справі. Ви стурбовані тим, що не існує попиту у ваших інтересів? Справа в тому, що ви не можете знати багатьох людей, які хочуть те, що ви пропонуєте. Завдяки інтернету з’явився величезний ринок збуту нішевих продуктів (пелюшки для голубів, сукні — кольчуги і ще багато всього цікавого і незвичайного). Для створення інтернет-магазину ви можете зробити свій власний сайт або ви можете продавати через eBay або через аналогічні сайти.

Почніть заробляти на своїх відео. Якщо у вас є хобі чи ви чимось захоплені, то робіть про це відео на YouTube та завантажуйте. На цьому можна непогано заробляти. Ви знайдете всю корисну інформацію в розділі «заробіток на відео »

Вмієте красиво викладати свої думки? Пишіть тексти на продаж. В інтернеті величезний попит на якісні тексти різних тематик. Почніть працювати копірайтером. Про те, скільки можна заробити на рерайті, можна прочитати в цьому інтерв’ю .

Підробіток

Вигулювання домашніх тварин. Вигуляти кілька собак у парку протягом тижня — це хороший спосіб весело провести час, отримати трохи фізичного навантаження і познайомитися з новими людьми та в доповненні до всього заробити трохи додаткових грошей.

Дрібний ремонт. Ви добре розбираєтеся в пристрої комп’ютерів чи вмієте лагодити водопровід, знайдеться багато людей, яким потрібна ваша допомога.

Продаж речей, які можна знайти у дворі

Якщо у вас в саду росте ялівець: обріжте і висушити гілки і продавайте їх в інтернеті. Вірите чи ні, багато людей люблять використовувати їх для виробів. Насправді, багато з того, на що ви навіть не подивіться двічі, замовляють онлайн люди, що живуть в містах і не мають доступу до цих речей.

Якщо у вас росте звивиста верба: висушити гілки і продайте в інтернеті ці прекрасні скручивающиеся гілки. Вони зацікавлять флористів, так як така верба зазвичай використовується в якості акценту при складанні букетів.

Якщо у вас по близькості є сосновий ліс: збирайте і продавайте шишки. З довгих або великих можна зробити гарні прикраси для свята.

Якщо ви живете поряд з морем: продавайте корчі, які можуть бути використані для виготовлення виробів або, якщо шматки великі і щільні, в якості прикраси в морських акваріумах.

Якщо ви продаєте щось, що було вирощено без застосування хімічних добавок: ви можете рекламувати це натуральний продукт, що в свою чергу може підвищити попит на продукцію і дозволить збільшити ціну.

Якщо у вас немає нічого з цього списку: заробіть гроші, збираючи ці продукти у інших людей. Багато людей були б щасливі найняти когось для обрізки дерев. Це означає, що ви можете заробляти гроші з прибирання, так і з продажу вашого продукту.

Заробляйте гроші пасивно

Станьте рухомий рекламою. Наклейте на свій ??автомобіль рекламу, займайтеся своїми звичайними справами і отримуйте щомісячну плату за це : (але, звичайно, це працює тільки якщо ви живете в великому місті і часто робите ваші поїздки).

Здайте в оренду вільні площі. Якщо у вас є вільна кімната або порожній гараж, здайте його в оренду і насолоджуйтеся додатковим щомісячним заробітком.

Спробуйте працювати в області аффилированного маркетингу. Це означає рекламувати чию продукцію або послуги за плату. Є багато способів підключення аффилированного маркетингу на свій сайт/блог/сторінку, включаючи банери (які, як правило, неефективні, оскільки люди прагнуть уникати їх), тематичні статті (які можуть бути дуже успішними, коли зміст статті продумано і не схоже на спам), продакт-плейсмент відео (яке може бути дуже успішним, коли його роблять люди з харизмою і хорошим почуттям гумору). Ви навіть можете стати учасником партнерської програми без сайту. Основні способи заробітку грошей через афілійований маркетинг:

  • Оплата за клік: вам платять невелику суму кожен раз, коли хтось з ваших відвідувачів натискає на рекламу сайту рекламодавця; добре для сайтів з великою кількістю відвідувачів
  • Оплата за дію: вам платять трохи більше кожен раз, коли хтось заповнює форму, завдяки рекламі на вашому сайті
  • Оплата за покупку: вам платять комісію (фіксовану або відсоток) кожен раз, коли хтось робить покупку, завдяки вашій рекламі; добре для вузько тематичного, якісного контенту.

Фінансові поради

Використовуйте закон попиту та пропозиції. Більшість з нас знайомі з законом попиту і пропозиції — якщо продукт (або послуга) представлений у великій кількості, то він дешевше і, навпаки, чим унікальніше продукт (або послуга), тим він дорожчий. Ми дійсно не застосовуємо закон попиту і пропозиції у нашій власній життя — зокрема, нашій кар’єрі. Наприклад, якщо ви прагнете робити те, що багато інших люди вже роблять (і роблять це безкоштовно, в якості хобі), то вам буде складніше заробити на цьому. З іншого боку, якщо ви робите те, що більшість людей не хочуть робити або робите це краще за інших, то ви можете заробити набагато більше грошей.

Якщо ваша кар’єра зайшла в глухий кут, витончено підіть у відставку і знайдіть іншу роботу. Складіть список професій з хорошою зарплатою. Після того, як ви знайшли роботу, на якій добре платять, інвестуйте у своє освіта і/або навчання, щоб отримати цю роботу. Шукайте роботодавців, які пропонують найвищу заробітну плату і великі можливості кар’єрного росту.

Якщо вашою метою є заробити достатньо грошей, щоб раніше вийти на пенсію. потрібно поставити пріоритетним напрямком-заробіток грошей, а не задоволення від роботи. Якщо ви плануєте вийти з щурячих перегонів раніше, то вам доведеться це зробити в будь-якому випадку. Вам варто придивитися до тих видів робіт, на яких багато платять, але з важкими умовами праці. Якщо ви зможете контролювати свої витрати, тримаючи при цьому їх на низькому рівні, і робити це протягом 10 років, то ви зможете зібрати заощадження для скромною, але ранньої, пенсії або доповнити свої ??доходи. Ви будете робити те, що ви дійсно любите і не сильно напружуватися. Але майте на увазі, щоб цього домогтися, потрібно чітка постановка цілей і сильна воля.

Визнайте, що час це гроші. Цей важливий рада був дан Бенджаміном Франкліном. який був талановитим американським винахідником, журналістом, письменником, дипломатом і державним діячем. Ваша здатність керувати своїм часом (і уникати марної трати) є важливим компонентом у вашому вмінні заробляти гроші. Якщо виробите на себе або працюєте за наймом, відстежуйте те, на що ви витрачаєте свій час. Запитайте себе: «Які з цих дій допомагають мені заробляти більше грошей і які з них є марною тратою часу?». Робіть більше першого і менше останнього, все просто. Коли ви націлені на виконання пріоритетних завдань, ви зробите роботу добре і швидко. Ефективно працюючи, ви даєте вашому роботодавцю або клієнтам більше часу і вони будуть цінувати вас за це. Пам’ятайте, що час є обмеженим ресурсом.

Підніміть ваші ціни. Якщо ви надаєте унікальну послугу (або продукт), яка користується великим попитом, ви повинні заробляти хороші гроші. На жаль, є багато людей, які занадто скромні або бояться вимагати відповідну винагороду. Якщо ви працюєте на когось іншого, просіть підвищення зарплати або підвищення по службі, а якщо нічого з цього не виходить, переглянете свою кар’єру, як описано вище. Якщо ви працюєте на себе, перше, що потрібно зробити, це переконатися, що ваші клієнти платять вчасно — це саме по собі може істотно поліпшити ваш дохід. Перевірте свої ціни і тарифи, порівняйте з вашими конкурентами — ваші ціни нижче? Чому? Якщо ви надаєте чудовий продукт (або послугу), ви повинні призначати, принаймні, середню ціну, якщо ваша рентабельність залежить від масового виробництва.

Будьте завбачливі. Пам’ятайте закон Мерфі: «Все, що може піти не так, піде не так». Складіть план, включіть в нього всі розрахунки які тільки можливо, тоді ви зможете передбачити все, що може піти не так. Потім зробіть запасний план для кожного сценарію. Не залишайте нічого на самоплив. Якщо ви пишете бізнес-план, зробіть все можливе, щоб оцінити, коли ви досягнете точки беззбитковості, а потім помножте ці терміни на три, щоб отримати більш реалістичну дату. А після того як ви визначили всі витрати, додайте ще 20 %, на витрати, які ви не можете передбачити. Ваша найкраща захист від закону Мерфі полягає в тому, щоб припускати найгірше і бути до нього готовим. Не забувайте рада Луї Пастера. французького хіміка, який зробив кілька неймовірних відкриттів в причинах і профілактики захворювань: «Удача сприяє підготовленому розуму».

Переосмислення багатства. Вивчивши життя мільйонерів, люди з подивом дізнаються, що більшість мільйонерів не лікарі, адвокати та корпоративні босі з великими будинками і дорогими машинами, а релігійні люди, які живуть нижче своїх доходів та інвестують надлишки в активи, а не пасиви. Коли ви будете використовувати прийоми по зароблянню грошей, описані вище, майте на увазі, що зростання доходів не обов’язково збігається із збільшенням багатства. Більшість людей, які виставляють напоказ своє багатство, насправді мають низький власний капітал, тому що частка їх боргових активів достатня висока — іншими словами, вони мають набагато більше грошей, ніж у них є насправді. Всі попередні кроки, описують агресивні стратегії «як заробити гроші», але ви ніколи ніде не заробите, якщо у вас є дірки у вашій кишені.

Рубль зекономлений це зароблений карбованець. насправді, якщо врахувати, що ви платите податки на кожну копійку, яку заробляєте, ви дійсно отримаєте більше грошей за рахунок економії, за рахунок збільшення вашого доходу, особливо, якщо додатковий дохід різко збільшує вашу ставку податку. Наприклад, припустимо, що у вас є вибір між економією $ 100 або зароблянням додаткових $100. Якщо ви платите 10% податку, то коли ви заробите $ 100, ви можете отримати тільки $90. Але коли ви заощаджуєте $100 від вашого існуючого бюджету, ви отримуєте всі $100. Ще одна можливість заробітку — скористатися складними відсотками ощадних рахунків. З часом ви почнете заробляти гроші від вашої початкової суми плюс збережені попередні відсотки на цю суму. Це будуть копійки на початку, але в підсумку сума буде збільшуватися в геометричній прогресії.

Розумійте різницю між активом і пасивом. Розділової лінією є те, кладете ви гроші в свою кишеню або виймаєте з нього. Як би ви не любили свій будинок, але він все ж пасив, а не актив, тому що ви вкладаєте більше грошей у нього, ніж отримуєте (якщо, звичайно, ви його не перепродуєте або не здаєте в оренду). Незалежно від кількості грошей, які вам вдалося відкласти, вкладіть їх в активи, такі як акції, пайові інвестиційні фонди, патенти, захищені авторськими правами роботи — все, що створює відсоток або роялті. Зрештою, ви можете прийти до точки, коли ваші активи будуть робити всю роботу за вас, а вам залишиться тільки сидіти і рахувати гроші!

Слідкуйте за інфляцією, вона поступово знищує ваші активи. Інфляція робить сьогоднішні гроші мені цінними в майбутньому. Щоб перемогти в гонці з часом і інфляцією, навчитеся інвестувати свої гроші в правильні місця. Ощадні рахунки можуть допомогти вам йти в ногу з інфляцією, однак, щоб йти попереду, ви повинні інвестувати в облігації, акції або інші інвестиційні механізми, які повертають кошти вище середнього рівня інфляції.

Короткий зміст статті: У цій статті ви знайдете безліч різних способів як заробити гроші, а також кілька корисних фінансових рад Заробіток в інтернеті як заробити грошей

Джерело: ?Як заробити гроші — різноманітні способи | Читай, думай, заробляй!

Також ви можете прочитати