Як швидко заробити гроші в Інтернеті з нуля. 7bloggers.ru

13.11.2014

Як швидко заробити гроші в Інтернеті

Сер 25

Сотні людей щодня шукають способи швидкого заробітку в Інтернеті і тільки лише одиниці його знаходять. Чому так. Все просто, 95% шукачів націлені тільки на легкі гроші, тобто отримати які можна без особливих зусиль і без грошових інвестицій. На жаль, це неможливо. Вам в будь-якому випадку доведеться витратити свої гроші або час, для отримання швидкого доходу в Інтернеті, такі вже правила бізнесу.

Сьогодні я вирішив з Вами поділитися своїми напрацьованими навичками про те, як швидко заробити в інтернеті Все я виділив 8 основних напрямів, які можуть дійсно додати деяку суму грошей у Вашій кишені. Природно всі зароблені кошти ми будемо отримувати по коштах електронних грошей, тому у Вас повинен бути створений гаманець WebMoney .

Реальні способи швидко заробити гроші в Інтернеті

До кожного способу я додав з невеликого вступу, з якого можна дізнатися, скільки потрібно для старту грошей, який потенційний дохід можна створити, і скільки сил і часу треба витратити.

Перепродати сайт / вміст / програму і т.п.

Стартовий капітал: від 100 до 1 000 доларів;

Скільки можна заробити (в місяць): від 10 до 5 000 доларів;

Робота: середні.

Перший метод швидкого заробітку являє собою роботу перекупника. В цьому році продаж сайтів стала особливо популярним видом заробітку. Якщо раніше сайти створювали виключно для себе і для компанії, то сьогодні більшість вебмайстрів зрозуміло — навіщо мучитися над монетизацією сайту, якщо його можна за один раз продати, а отримати грошей, як за півроку, рік або навіть за два роки роботи над ним. Причому вигоду в покупці бачить не тільки продавець, але і покупець. Проте в цьому ланцюжку є слабка ланка — лінь вебмастера. Якщо він не зумів належним чином знайти гідний спосіб монетизації, то навряд чи він буде морочитися з пошуком покупця на свій сайт. Отже, дуже часто вебмастера продають свої проекти за дуже низькими цінами.

Крім того, існує і чимало покупців таких самих ледачих — у них немає бажання шукати сайти, розбиратися в їх ціноутворення і т.д. вони просто повідомляють на форумах, біржах або спільнотах, що хочуть купити сайт (з конкретними параметрами і за певну суму) і все. Ось на цьому ми будемо заробляти!

насамперед, Вам необхідно знайти покупця, так як в цій справі дуже важливі «точки збуту», якщо їх не буде, то Ви можете витратити гроші даремно, особливо, якщо куплений сайт Вам самим виявиться непотрібним. Хоча є звичайно варіант працювати за відсоток від продажу, однак при цьому Вас можуть обдурити, сказавши що угода відкладаються, а самі здійснять її за більш вигідною для обох ціною.

Крім сайтів, точно також можна перепродувати статті, відскановані матеріали, програми, файли, методики по заробітку, дизайни сайтів, макети, сценарії і тому подібні матеріали. Чесно кажучи, варіантів для перепродажу є дуже багато. Головне себе не видавати, так як в Інтернеті таких людей називають «Баригами» і ставляться до них не всі з належною повагою. Хоча якщо дивитися на перепродаж чого-небудь тверезо, то тут немає нічого протизаконного чи аморального, і тим більше що заважало покупцеві знайти цей же товар, але безпосередньо. Правильно, нічого крім ліні!

Чим більше буде Ваш стартовий капітал, тим заробити грошей, вийти швидше і більше. Природно, що швидко і багато — означає підвищені ризики, але Ви самі вирішуєте йти на них чи ні. Моя справа лише розповісти про існуючою методикою.

Влаштується працювати копірайтером / рерайтером / перекладачем / контент-менеджером

Стартовий капітал: 0 доларів;

Скільки можна заробити (в місяць): від 10 до 2 000 доларів;

Робота: максимальні.

Якщо хочете швидко заробити гроші з нуля (без вкладень), то ми Вам можемо рекомендувати спробувати себе в ролі журналіста або редактора. Зараз багато власників сайтів шукають хороших копірайтерів і рерайторов, вони готові платити хороші гроші за цю роботу. Тому у Вас є хороший шанс влаштуватися на високооплачувану посаду в Інтернеті. Загалом у цієї посади є 4 напрямки: копирайтер, рерайтер, перекладач і контент-менеджер. Давайте розглянемо всі ці посади трохи докладніше:

Копірайтер — по суті, це фахівець (або добре розбирається осіб) у певних областях, якому є що розповісти всьому світу. Крім того, він повинен не тільки знати тему, але також вміти її добре викласти в статті. Наприклад, якщо Ви відмінно орієнтуйтеся в ремонті квартир або будівництво в цілому, а також у Вас є талант гарно говорити або писати, то Ви можете стати прекрасним копірайтером на будівельному порталі, сайті або блозі. Хоча, якщо говорити чесно, то досить мати знання в тій або іншій області, а ось навички написання статей — самі прийдуть з досвідом. Адже в написанні статей для інтернет-проектів є маса нюансів, які потрібно враховувати. Навіть самий досвідчений журналіст, може виявитися повним «нубом», без знань цих тонкощів.

Рерайтер — людина, яка вміє красиво переказувати текст своїми словами. Тобто йому необов’язково бути професіоналам в якихось областях, головне прочитати матеріал і викласти його своїми словами, проте в цьому ж стилі і використовуючи схожі терміни. Головне правило рерайта текст повинен бути унікальним, проте сенс при цьому залишатися тим же. Унікальність перевіряється за допомогою спеціальних програм Advego або Etxt Антиплагіат. Грань між рерайтером і копірайтером дуже тонка, адже відрізнити хороший рерайт від копірайту дуже складно. Отже, вся відповідальність лягає на плечі автора. Але ми не рекомендуємо обманювати своїх роботодавців і чесно зізнаватися, яким чином Ви пишіть свої тексти. Великим попитом рерайтери користуються на новинних сайтах, кинопорталах, ігрових блогах тощо

до Речі, і копірайтерам і рерайтерам рекомендуємо прочитати нашу статтю про те, як писати гарні тексти (почерпнете багато корисних рекомендацій для себе).

Перекладач — тут все банально і просто, якщо Ви добре знаєте якусь мову, то можете зайняти посаду перекладача, тим більше, що дуже багато проектів шукають людей, здатних перекладати іноземні ресурси, а переклади публікувати на власних (російських) веб-сайтах. В цій ніші багато «підприємливі люди відразу бачать «халявні гроші», адже при слові «переклад» вони згадують масу онлайн-перекладачів, а також спеціальних програм з перекладу текстів. Проте готові Вас відразу засмутити, таку халтуру (а це по іншому не назвеш) роботодавці визначають миттєво, адже вони самі не вчора народилися…

Ціна за одну статтю копірайту, рерайта або переведення сильно варіюється. Вона залежить від якості самої статті і навичок автора. Як правило, вартість за 1 000 знаків без пробілів знаходиться в діапазоні від 50 центів до 5 доларів США.

Контент-менеджер — звучить гарно, голосно і пафосно, але насправді це робота дуже слабо оплачується, так як вимагає мінімум знань, старань і навичок. Найчастіше до неї входить елементарні завдання: наповнення сайту готовими статтями, пошук тематичних картинок, оформлення статті, іноді пошук і копіювання вмісту на сайти роботодавця.

Знайти роботу модератора

Стартовий капітал: 0 доларів;

Скільки можна заробити (в місяць): від 10 до 100 доларів;

Робота: мінімальні.

Швидко заробити допоможе підлітку робота модератора на форумі або сайті. Справа в тому, що ця робота не вимагає нічого складного, крім як:

  1. Розбиратися в темі сайту.
  2. Стежити за порядком на форумі або сайті (порушників банити, а їх видаляти повідомлення або коригувати).
  3. Вирішувати спірні моменти між користувачами.
  4. Швидко повідомляти про неполадки адміністрації сайту.
  5. Допомагати користувачам в їх проблемах або виниклих питаннях.

Часто така робота не вимагає багато часу, тому підліток може спокійно поєднувати її з навчанням або звичайною роботою. Головне відвідувати сайт щодня по кілька разів і вирішувати ті чи інші ситуації.

Звісно за таку елементарну роботу платять дуже мало (на багатьох сайтах модератори взагалі безкоштовно працюють). В залежності від популярності сайту, через модерацію можуть платити від 10 до 100 доларів в місяць. Конкуренція в цій ніші велика (оскільки є маса охочих цим зайнятися безкоштовно), тому знайти таку посаду досить складно. Краще самому шукати такі форуми і пропонувати адміністрації свої послуги. Проте перед тим як почати писати пропозицію адміністрації зареєструйтесь на форумі і «поживіть» на ньому пару місяців, щоб заслужити довіру і повагу у інших членів форуму. Чим більша кількість форумів буде під Вашим контролем, тим більше грошей зможете отримувати.

Намалювати веб-графіком

Стартовий капітал: 0 доларів;

Скільки можна заробити (в місяць): від 10 до 3 000 доларів;

Робота: максимальні.

Інтернет розвивається таким швидким чином, що не встигаєш за всіма тенденціями навіть встежити. Ця ж швидкість стосується і дизайнів сайтів. Вони дуже швидко застарівають, і час від часу їх доводиться міняти на нові. У ці моменти і необхідні веб-дизайнери. Стати одним з них досить просто, головне мати базові навички художньої освіти, почуття смаку і мати бажання створити шедевр. Варто зауважити, що веб-дизайнерами іноді навіть стають люди, які в руках ніколи кисті не тримали. І все тому, що тут не завжди потрібно вміти малювати від руки, достатньо мати фантазію і навички роботи з графічними редакторами типу Adobe Photoshop.

Веб-дизайнери займаються не тільки розробкою дизайнів сайтів, також до їх компетенції входить розробка логотипів, банерів, автарок, окремих елементів дизайнів сайтів. Так як дана ніша відносно вільна у фрілансі, за роботу дизайнера платять дуже великі гроші. Приміром, Топові дизайнери беруться за малювання дизайну сайту, бюджет якого починається від 1 000 доларів (максимальної суми немає, так як вона залежить від обсягу роботи). За самі убогі роботи платять від 30 доларів. Отже, діапазон Вашого потенційного заробітку в місяць дуже широкий і залежить він від Ваших здібностей.

У Вас не замовлять дизайн, якщо у Вас немає портфоліо (збірки виконаних робіт), отже, в першу чергу необхідно його створити. Для цього я Вам рекомендую створити на спеціальному форумі або співтоваристві тему, в якій Ви розкажіть, що хочете наповнити своє портфоліо роботами, тому перші 10-20 робіт готові виконати абсолютно безкоштовно (або за мінімальну ціну). Таким чином, Ви «наб’єте руку», отримаєте досвід роботи з замовниками, дізнаєтесь, скільки часу йде на той чи інший замовлення, дізнаєтеся реальну вартість своїх робіт (запитайте у замовників), зрозумієте, чи зможете Ви працювати в такому бізнесі, і головне зберете про себе масу позитивних відгуків і перших потенційних клієнтів.

Зайнятися кодуванням і програмуванням

Стартовий капітал: 0 доларів;

Скільки можна заробити (в місяць): від 10 до 10 000 доларів;

Робота: максимальні.

Особливе місце серед методів швидкого заробітку займає кодування. Справа в тому, що якщо малювати дизайни — це ще може спробувати зробити кожен, то ось з кодуванням не буде все так банально і просто. Тут потрібно для початку вивчити спеціальну літературу, попрактикуватися в Інтернеті і тільки потім, спробувати працювати під замовлення. Зате тут гроші крутяться дуже великі! По суті, у професіонала кодування не займає багато часу, тому при певних навичках можна досить легко знаходити вільні замовлення на сайті для фрілансерів і швиденько їх виконувати. Тобто і конкуренція особливо підтискати не буде, і замовник цінник скидати теж не візьметься, так як знайти хорошого фахівця досить складно.

Крім того, окремої уваги заслуговує робота на зарубіжних сайтах (ось тут дійсно можна заробити швидко і багато в Інтернеті)! Справа в тому, що в наших країнах роботу програмістів практично не цінують, а от закордоном хороших програмістів буквально на руках носять, оплачуючи їм гідні суми заробітної плати. Так от, якщо Ви добре знаєте англійську мову, то не радимо Вам втрачати свій час на російських сайтах, а відразу йти на зарубіжні проекти, в них цінники стають в 10-ки разів більшими. Природно самим актуальним напрямком є розробка додатків для iOS і Android.

Якщо Ви хочете стабільний і високий заробіток мати щомісяця, то і працювати доведеться багато і довго. Отже, знову-таки «легких грошей» немає сенсу чекати.

Цей вид заробітку я назвав би не стільки швидким, скільки перспективним і вигідним, тобто у Вас є сенс навчитися цьому і присвячувати практиці весь вільний час.

Купити готовий проект

Стартовий капітал: від 100 до 3 000 доларів;

Скільки можна заробити (в місяць): від 30 до 1 500 доларів;

Робота: середні.

Якщо Ви помітили, то не один наш спосіб не пов’язаний з розробкою свого інтернет-проекту, а все тому, що хоч і гроші від цього можуть бути великі, але ніяк не швидкі, особливо якщо ми говоримо про новачків, які не мають особливого уявлення про всі тонкощі створення веб-проектів. Однак замість самостійного створення Ви можете купити вже готовий бізнес, то є сайт, який приносить гроші вже зараз. Купити, як ми вже писали в першому пункті, можна за дуже вигідною ціною, головне не лінуватися шукати продавців сайтів. Сайт можуть продати за низькою ціною з трьох причин:

  1. Власнику дуже терміново потрібні гроші;
  2. Власник сайту не вміє монетизувати сайт вигідно для себе;
  3. Власник впевнений, що сайт дуже поганої якості.

Найбільш вигідний для Вас варіант, це коли власнику терміново потрібні гроші. так як в такому випадку він готовий Вам розповісти всі секрети монетизації цього сайту, розповісти, як підвищити цей дохід, також допомогти навіть у невеликих проблеми (якщо такі раптом виникнуть). Тобто разом з сайтом отримаєте повну інструкцію по ньому і самого інструктора, до якого можете звертатися в ICQ або по E-mail.

Другий варіант теж непоганий, однак, в цьому випадку, Ви повинні самі розуміти реальну перспективу такого проекту, інакше, як і минулий власник будете з ним тільки мучитися, а як такого толку — не буде (в плані грошей).

Третій варіант самий небезпечний для покупця, так як на такий безперспективний сайт дуже легко потрапити без досвіду та відповідних знань. Ви ж розумієте, що думати продавець буде одне, а говорити інше, переконуючи Вас в перспективності обраного ресурсу.

Крім того, купуючи проект, завжди проводите операції через гаранта або спеціальні сервіси, таким чином, і до Вас буде більше довіри, і Ви будете спокійні. Коли продавець відмовляється від гаранта, а також намагається скинути ціну, пропонуйте оплатити послуги гаранта за свій рахунок, якщо і тут отримуєте відмову — задумайтеся, а не розвести Вас намагаються?!

Продавати свої товари через Інтернет

Стартовий капітал: від 100 до 1 000 доларів;

Скільки можна заробити (в місяць): від 30 до 1 000 доларів;

Робота: середні.

Якщо Ви далекі від інтернет-бізнесу, Вам все ж таки ближче звичайний вид діяльності, більш реальний, то ми Вам і тут зможемо допомогти порадою. Зокрема, у цьому методі ми хочемо Вам розповісти про продаж товарів або послуг по засобам Інтернету. Тобто глобальна мережа в цьому випадку буде лише певним засобом зв’язку та місцем пошуку клієнтів, а всі інші операції пересилання товарів, отримання грошей, телефонна розмова — все буде відбуватися в реальному часі і звичним способом.

Ви можете вибрати один або відразу кілька способів для реалізації такого бізнесу:

  1. В першу чергу Ви можете відкрити звичайний сайт-візитку. Проект, який буде складатися з 1-3 сторінок. На яких буде описано, чим Ви займаєтеся (що продаєте, які надаєте послуги), як Ви цим займаєтеся, з ким Ви готові працювати і на яких умовах. До всього цього зазвичай додається контактні дані — адреси, телефони, електронна пошта тощо Створивши такий сайт, Ви можете почати розкручувати в Інтернеті по відповідним запитам, залучаючи, таким чином, потенційних клієнтів. Про те, як розкрутити сайт безкоштовно ми вже писали в нашому блозі. Також незабаром вийде стаття, як розкрутити сайт за допомогою грошей (більш ефективний варіант).
  2. Другий варіант цікавий тим, у кого великий асортимент продукції та послуг, тобто ми зараз говоримо про створення інтернет-магазину. Переваги цього методу в тому, що набагато більше людей зможуть зробити замовлення, так як вони будуть бачити весь асортимент Вашої продукції. Однак при цьому зростають витрати на такий бізнес: зокрема для початку Вам потрібно створити інтернет магазин. потім його наповнити, а також налаштувати таким чином, щоб Ви завжди вчасно бачили надходять Вам замовлення. Крім того, інтернет-магазин вимагає, щоб у Вас на складі завжди були ті товари, які описані на сайті.

Рутинна робота в Інтернеті

Стартовий капітал: 0 доларів;

Скільки можна заробити (в місяць): від 10 до 200 доларів;

Робота: середні.

Наостанок залишився метод швидкого заробітку, який підходить практично всім — виконання рутинної роботи в Інтернеті. Це щось на зразок різноробочого на будівництві. Для цього Вам необхідно зареєструватись на будь-якому форумі по заробітку в Інтернеті і створити в ньому тему про те, що Ви хочете працювати, тому шукайте людину, якій потрібна допомога у виконанні дрібних робіт. У повідомленні також не забудьте описати все те що, знаєте чи вмієте: друкувати, сканувати, додавати новини на сайт, модерувати, шукати цікаві статті в Інтернеті, писати невеликі статті тощо та природно в кінці повідомлення вкажіть контакти, за якими Вам час від часу буде звертатися люди з пропозицією роботи. Повірте, такої дрібної роботи у Вас буде предостатньо, а головне гроші (нехай незначні) будете отримувати швидко. З часом, напрацюєте певну базу постійних клієнтів. Крім того, отримаєте певний досвід, будете вже точніше знати, що Ви вмієте робити, і що у Вас добре виходить.

Отже, на цьому все! Тепер Ви самі переконалися в тому, що швидко заробити гроші в Інтернеті цілком реально. Було б тільки бажання працювати… Удачі!

Короткий зміст статті: Унікальні поради з досвіду: як швидко заробити гроші в Інтернеті з нуля Як швидко заробити гроші в Інтернеті заробити в інтернеті

Джерело: Як швидко заробити гроші в Інтернеті з нуля | 7bloggers.ru