Картинки: заробіток в інтернеті

17.10.2014

Заробіток в інтернеті на картинках:

Якщо вам даний вид заробітку виявиться не достатнім, ви можете почати заробляти на розміщенні відео !

Як саме це відбувається? Для початку потрібно знайти своє перше місце роботи дизайнера в інтернеті, для цього існує Google, Яндекс та інші пошуковики, ну а також зможете знайти кілька систем, нижче в цій статті. Дам пораду, з особистого досвіду, не лізьте відразу ж на іноземні сайти, де платять від 200$ за один логотип, так як якщо ви не маєте великого таланту, то успіху вам там чекати не скоро. Потрібно вибрати систему, де платять 5-10$ для початку, а при отриманні невеликого досвіду, і створення свого портфоліо, можна вже буде лізти на гігантів в цьому бізнесі. Наступним кроком по заробітку. пошук роботи на обраному вами сайті. Зазвичай це представляється як конкурс від якоїсь фірми, тобто ви будете змагатися з іншими дизайнерами за місце під сонцем. Малюються або перерисовываются роботи у векторних програмах, але виставляються на конкурс у зазначеному графічному форматі. У разі успіху, вам потрібно буде надати свою роботу у векторному форматі (зазвичай EPS) роботодавцю.

Після кількох перемог або вдалих робіт, створіть портфоліо. воно обов’язково, так як будь-яка людина, який зайшов до вас на сторінку, захоче побачити ваші роботи, ваш стиль і, можливо, навіть зробить вам замовлення, не весь час же приймати участь у конкурсах. Тепер зможете виконувати роботи і подорожче, 50-200$. Правда, непоганий дохід? Але не треба робити ставки на цій роботі, якщо ви не професійний художник або розвивається талант.

Програма для заробітку на картинках:

Векторна програма, яку я б хотів порекомендувати для створення зображень, це Adobe Illustrator. хоч і деякі недолюблюють її і воліють інші, мені все ж подобається Illustrator. Адже саме в цій програмі я намалював нескладний логотип і заробив на ньому, свої перші 6$. Спочатку я малював безпосередньо тільки тут і при чому малюнки виходили якісні, потім я побачив урок, в якому малювали спочатку на папері, а потім у програмі будували лінії по контурах і в кінці оздоблювали і додавали графічні фрагменти. Вирішив спробувати також, і вийшло дуже навіть не погано (цей метод добре підходить тим, хто вміє малювати від руки). Втім ви можете знайти масу уроків в інтернеті, які допоможуть вивчити програму і саму векторну графіку. Ще є програмка CorelDraw, докладний опис, урок читайте у статті: Робота з CorelDraw, уроки для початківців .

А тепер, як і обіцяв сайти для заробітку на дизайні:

Free-lance.ru — російський сайт, створений не лише для векторних дизайнерів (людей, які малюють картинки для заробітку в інтернеті і не тільки), він створений для фрілансерів в різних сферах, виграти тут буде не дуже просто, але можливо, так як система занадто комерційна ви можете відповідати замовником лише певну кількість разів, якщо тільки не купити PRO-аккаунт і тоді ваші можливості зростуть. Сайт хороший, але не для самого початку.

Weblancer — хороший сайт як для початківців так і профі, має скромний, привабливий дизайн. Він теж створений для фрілансерів багатьох категорій. Тут дуже приємний і доброзичливий народ. Навіть якась теплота між фрілансерами, ніякої агресії, нецензурної лексики і інших обурення. Команда Weblancer постійна йде на поступки і весь час намагається поліпшити систему. Конкуренція звичайно чимала, але виграти не так вже й складно.

99designs — ось він, іноземний гигантище! Люди тут справжні професіонали, за логотип тут платять від 200$, за іконку від 90$ і що б виграти, потрібно повністю відчути вимоги роботодавця і зробити все по повній програмі. Також всередині сайту є магазин, куди дизайнери можуть виставляти свої роботи, робити це можна, якщо користувач виграв хоч один конкурс. Потрібно володіти англійською мовою, щоб хоч щось тут робити, або гарним перекладачем і даром розуміти людей. У замовленні роботодавці, вказують логотипи, на який повинен бути схожий їх новий, іноді прикріплюють свої ескізи, описують вид діяльності своєї компанії і побажання дизайнерам (улюблені кольори, форми, графічні фрагменти). На цей сайт переходьте, якщо ви впевнені в собі і своїх силах.

Так само існують сайти — стоки для дизайнерів, куди вони зможуть викладати свої роботи за встановлені ними ціни. В таких системах, головне не перегинати палицю і ставити нормальні, адекватні розцінки. Посилання на ці сайти я не буду називати так як, стоки не підходять для початківців, а коли ви доберетеся до певного рівня майстерності, то вже й самі знайдете.

Цей гайд був написаний для початківців користувачів, які тільки починають заробляти в інтернеті на картинках!

Якщо ви не сильні в малюванні, то можете знайти в розділі: Заробіток онлайн .

Короткий зміст статті: Для любителів малюванні цей спосіб заробітку в інтернеті (на картинках) буде найбільш вигідним, так як ви отримуєте прибуток за улюблену справу! зароботок в інтернеті

Джерело: Картинки: заробіток в інтернеті

Також ви можете прочитати