Види роботи в інтернеті і варіанти заробітку без вкладень

29.11.2014

Заробіток в інтернеті без вкладень
Плюси і мінуси заробітку в інтернет

Бажання заробити в інтернеті рано чи пізно виникає практично у кожної людини, життя якого пов’язана з комп’ютерами взагалі та інтернету зокрема. Деякі чули про те, що заробіток в інтернеті. та ще й без вкладень. — це чистої води розвод, мовляв, халяви в інтернеті не буває. Її там дійсно не буває. Для того, щоб заробити в інтернеті, Вам доведеться дійсно працювати, причому на початкових етапах це зажадає від Вас нітрохи не менше зусиль, ніж зазвичай забирає традиційний заробіток. А особливо це стосується Вас в тому випадку, якщо вирішено у що б то не стало навчитися заробляти в інтернеті без жодних фінансових вкладень взагалі (ну або якщо розмір таких вкладень настільки маленький, що говорити про його роль в способах заробітку не має сенсу, як, наприклад, покупка домену за 70 рублів на рік).

Як я сам починав заробляти в інтернеті

Як і багатьох з Вас, мене вибив з фінансової рівноваги економічна криза, яка в тій чи іншій мірі в 2008-2009 році. Незважаючи на те, що мені довелося пережити дуже серйозні фінансові труднощі у той час, я навіть радий, що у підсумку, завдяки саме такій ситуації, я тоді звернув свою увагу на можливості заробітку в інтернет. Організація, на якій я працював у той час, припинила своє існування, а ті способи додаткового заробітку, які були мені доступні на той момент, практично не приносили мені ніякого прибутку. Тоді, будучи трохи знайомий з інтернетом, я задався метою навчитися заробляти в інтернеті без вкладень взагалі (так як ніяких вкладень на той період не було абсолютно ніякої можливості).

Перше, що я зробив, — зареєструвався на одному з файлових депозитаріїв. Коли я ознайомився з рейтингом заробітків, мене охопив захват і здоровий ентузіазм, бо люди там, судячи по лічильникам, які заробляли по кілька тисяч доларів на місяць. У підсумку до тисячі доларів я не дотягнув, але, витративши всього кілька годин на добу, за перший місяць у мене набігло $150. Це, звичайно, не дуже багато, але це була моя перша «зарплата», повністю зароблена в інтернет. Примноживши зусилля, незабаром у мене вийшло заробляти більше 400$ в місяць, але незабаром ентузіазму поменшало, і я відійшов від цього виду заробітку.

Захотілося створювати щось своє, нове (хай не нове, але краще, ніж у інших), вдосконалюватися, вабив метод «Створив в інтернеті один раз — заробляєш згодом постійно». Тоді я знайшов два варіанти розвитку — створення сайтів та реклами в інтернет і робота з однієї з партнерських програм, які приносять реальні гроші, а не створюють в інтернеті видимість величезних заробітків без вкладень і примарних перспектив, примножують гроші. Згодом обидва цих способу у мене вийшло поєднати.

Я не стверджую, звичайно, що знаю все про заробіток в інтернеті, але тим, що знаю багато, можу похвалитися. На сьогодні основні джерела моїх доходів — робота з партнерською програмою одного з банків і створення, просування і заробіток з різних сайтів і блогів, груп в соціальних мережах і налаштування рекламних компаній, як адаптованих конкретно під цю партнерську програму, так і самостійних. Такого роду зайнятість мене повністю влаштовує, я бачу перспективи, мені, що дуже важливо, цікаво цим займатися. Сьогодні існує безліч літератури і море інформації в блогах інших людей, які займаються суміжними видами заробітку, які дозволяють освоїтися в світі заробітку в інтернет на сайтах, рекламі і партнерських програмах в досить короткі терміни. Крім того, серйозні організації, з Вашою допомогою проводять рекламні компанії та пошук клієнтів, як правило, забезпечують Вас всіма необхідними матеріалами і початковими знаннями (це в їх інтересах).

Я не ставлю за мету зібрати в цій статті всі види заробітку в інтернеті, як з вкладеннями, так і без них, але наведу деякі приклади. В більшості випадків тим або іншим способом я особисто намагався займатися і отримував від них дохід.

Позитивні та негативні сторони такої роботи:

Розглянемо спочатку, що хорошого в такому виді заробітку:

 1. Ви можете дозволити собі працювати практично тільки з дому. Якщо Ви щасливий володар ноутбука або планшетника, то місце роботи взагалі не прив’язується до якогось місця, Ви можете працювати скрізь, де зможете встановити вихід в інтернет. Як мінімум, це означає, що Ви економите час на дорогу до робочого місця і назад (включаючи підготовку до цієї дороги). Порахуйте на вскидку, скільки часу кожен місяць Ви можете заощадити, щоб потім використовувати на свій розсуд?
 2. Час, який Ви можете приділяти роботі, вибираєте самі, причому як його кількість, так і час доби.
 3. Ваш заробіток залежить від Вас, Ваших знань, таланту і старанності, і витраченого Вами на роботу часу.
 4. Я б виділив ще й той факт, що така робота просто цікава. Вона різнопланова, якщо Вам набридне якийсь один проект, ніхто не може Вам заборонити перервати або припинити роботу над ним і почати працювати над чимось іншим. Принаймні, це завжди цікавіше, ніж працювати з папірцями в офісі або виробничому підприємстві за зарплату.
 5. У перспективі заробіток в інтернет з часом може приносити досить серйозний дохід. Якщо у Вас вистачить терпіння і завзятості, дохід від такого заробітку легко може перевершувати заробіток підприємця середньої руки з розвиненим бізнесом.

Мінуси в цьому виді бізнесу, звичайно, теж є:

 1. Нестабільність: ніхто не гарантує Вам якісь певні суми доходу в обумовлені терміни. Ви можете через місяць почати заробляти більше, ніж отримували на традиційній роботі, а можете не досягти навіть звичайного для Вас рівня і за 6 місяців. Тут все залежить тільки від Вас, обраного Вами напрямку роботи та докладених зусиль.
 2. Неофіційність: особливо в перший час для Вас це може бути незвичним. Ніхто не буде платити ніяких податків, тобто не буде проводиться відрахувань навіть у пенсійний фонд. Статус безробітного легко змінити статус індивідуального підприємця з часом. Сьогодні зробити це зовсім не складно і не дорого, і факт наявності у Вас документів юридичної особи може посприяти зростанню довіри до Вас з боку замовників (покупців) і банків і спростити проведення багатьох фінансових операцій.
 3. Дуже багато часу доведеться працювати за комп’ютером. Така робота забирає не менше сил, ніж традиційні види заробітку, повірте. До того ж, це дуже серйозне навантаження на очі. Не кожній людині під силу проводити таку велику кількість часу за роботою на комп’ютері.
 4. Той факт, що Ви сам собі начальник, має підґрунтя, якщо Ви людина не дуже спрямований, то потурання можливості вести свої справи розслаблено, особливо на початковому етапі, може зіпсувати всі Ваші починання. Працювати в інтернеті — значить, вміти змушувати себе працювати, знадобитися фактично військова дисципліна. З часом, Ви самі зрозумієте користь від такого самовиховання.
 5. Наостанок слід зазначити, що якщо Ви — людина не самотній (Ви живете не в самоті), будьте готові до того, що Вас постійно будуть відволікати від роботи Ваші «домашні тварини». Тут варіантів не багато: або знайти собі усамітнене місце, або виховати своїх «вихованців», пояснивши їм серйозність Ваших дій вдома за комп’ютером.

Деякі способи заробітку в інтернеті без вкладень.

Розглянемо списку в порядку зростання складності і, відповідно, заробітку.

 • Заробіток за читання рекламних листів, перегляд сайтів. в основному теж з рекламою. Досить давно відомий спосіб, з нього починав практично кожен, хто шукав заробіток в інтернеті без вкладень.Спосіб дуже простий, доступний кожному, але трудомісткий, так і заробити багато таким способом ніколи не вийде.
 • Заробіток в інтернеті на системах розкрутки сайту. Хоча пошукові системи і не схвалюють методи штучного впливу на результати своєї видачі, тим не менше багато сайтів вдаються до послуг так званих систем накрутки поведінкових факторів. Щоб заробити в такій системі, Вам необхідно буде активно відвідувати певні сайти, за певними алгоритмами переглядаючи їх сторінки і натискаючи певні кнопки (типу «like»). Заробити можна більше, але про серйозні заробітки мова тут не йде.
 • Заробіток в інтернеті на написанні статей і рекламних текстів. Існують окремі люди та організації, яким постійно потрібні різного роду статті (матеріали). Це відбувається тому, що кожному сайту необхідно мати на своїх сторінках унікальний текст, інакше його ранжування в результатах видачі пошукових систем буде зовсім невисоким. Природно, однією-двома статтями тут ніяк не обійтися, і тоді творець сайту змушений платити тим, хто буде писати і розміщувати на сторінках сайту рекламні та інформаційні статті. При такому виді заробітку потрібно грамотність, навички швидкісного друку і просто бажання працювати в цьому напрямку. Як правило, перспективи при такому виді заробітку відсутні, але при наявності певних навичок і знань у певних областях можна заробити вже пристойні гроші.
 • Заробіток на файлообмінниках. Мабуть, без вкладень заробити гроші спочатку в інтернеті можна саме тут. Суть роботи зводиться до того, що Ви реєструєтеся на якомусь чи якихось файлообмінниках (їх кілька), закачуєте на них файли, які, по-Вашому, будуть цікаві іншим людям. Після цього Ви отримуєте посилання на свої файли і починаєте її рекламувати. Чим більше людей згодом при переході по Вашому посиланню скачають в інтернет собі Ваші файли надалі, тим більше Ви зможете заробити. Знову таки потрібні досвід і величезну кількість часу на рекламу своєї посилання. Як правило, заробіток становить приблизно 5 доларів за 1000 скачувань.
 • Заробіток в інтернет на написанні та продажі рефератів, курсових і контрольних робіт. Я особисто сам не пробував заробляти цим способом, але обізнані люди стверджують, що попит на такий товар дуже великий і постійний. Звичайно, потрібно дуже добре розбиратися в тих темах, на які Ви будете писати свої роботи. Заробити, особливо в сезон контрольних та сесій, можна вже досить багато.
 • Заробіток в інтернеті на створенні і супроводі своїх власних сайтів. Досить трудомісткий спосіб, але найприємніше, що він має елементи так званого пасивного заробітку, тобто створивши якісний сайт одного разу, Ви будете отримувати гроші від реклами та інших засобів зі свого сайту весь час його існування, вимагаючи мінімальних зусиль для підтримки вмісту сайту в актуальному стані. Створити гарний сайт, правда, не настільки вже й проста справа. Особливо перший сайт, який буде приносити гроші. На це можуть піти довгі місяці, але результат повинен виправдати очікування.

Як особисто я сьогодні працюю в інтернеті

В не такому далекому минулому я зробив свій вибір на користь інтернет-реклами, про що сьогодні анітрохи не шкодую. Як раз в той час мені підвернулася пропозицію про співпрацю від МоскомПриватБанка. Тепер у мене в наявності кілька робочих рекламних компаній, що продають акаунти у соціальних мережах та декілька власних сайтів, присвячених цієї тематики. Не можу, звичайно, назвати свій дохід повністю пасивним (постійно потрібен розвиток і актуалізація пропозицій), але гроші з рекламних компаній банку надходять стабільно. Чого, власне, і Вам раджу.

Короткий зміст статті: Які плюси і мінуси у заробітку в інтернет, найпоширеніші способи забезпечити робочий процес без вкладень, варіанти і вакансії інтернет заробіток без вкладень підробіток робота спосіб вигляд спосіб варіант вакансія зароботок в інтернеті

Джерело: Види роботи в інтернеті і варіанти заробітку без вкладень

Також ви можете прочитати