Як заробити гроші в інтернеті, Зароби Деньги.ру

05.10.2014

Заробіток в інтернеті

З самого першого дня існування інтернету в нього вкладалося величезна кількість грошових коштів, яка щорічно збільшується. Вже давно минув той день, коли ця цифра досягла одного мільярда доларів. Якщо ви приступили до читання цієї сторінки, то безумовно у вас є бажання отримати свою частку з цієї цифри.

Всі ті мільярди, які вкладені в інтернет, залишитися в ньому не можуть, а це значить, що вони дістануться зацікавленим у цьому людям. Звичайно ж, за «красиві очі» ніхто їх не дає. Їх треба заробляти. Але як заробити гроші в інтернеті?

Копірайтинг як заробіток на статтях

Копірайтинг — це сьогодні найбільш популярний метод інтернет-заробітку. В цілому це написання унікальних статей під замовлення або для вільного продажу. Основною перевагою такого варіанту можна вважати те, що він не вимагає якогось спеціального освіти або вступного внеску. Необхідні якості гарного копірайтера:

 • велика швидкість друку;
 • грамотність;
 • вміння красиво висловлювати власні думки на папері.

Є ще рерайтинг (переписування тексту), коли вам потрібно переписати статтю або новину своїми словами таким чином, щоб у підсумку вона вийшла унікальною. Вважається, що робити рерайт набагато простіше, ніж копірайт, тому і ціни на нього істотно нижче.

Фріланс — віддалений заробіток в інтернет

Ще одним способом того, як заробити в інтернеті, є фріланс — дистанційна робота, якою займаються люди, які мають певні навички. Важлива умова — це вміння має користуватися в мережі попитом. Приміром, якщо у вас є досвід використання одного з відомих програм, таких, як фотошоп, то для вас в будь-якому випадку знайдеться робота.

А якщо ви досвідчений програміст, здатний не тільки створювати візуальні банери, але і писати власні програми, то фріланс — це ваша стихія!

Заробіток на файлообмінниках

Крім всіх перерахованих способів заробітку, існує ще один вид покращення вашого матеріального стану — це файлообмінники. Процес роботи з файлообмінниками вкрай простий: просто розміщуйте на них файли.

У вас є інформація, яка може когось зацікавити, або ж ви знімаєте власні відеоуроки? Тоді вам сюди! Маєте цікаві медіафайли? Не варто втрачати свого шансу. Потрібно тільки більш детально дізнатися про файлообмінники тут. а після цього — вперед! Починайте заробляти вже зараз.

Робота в соціальних мережах

Згідно з даними статистики, найбільш затребуваним і популярним продуктом усього світу вважаються саме соціальні мережі. Якщо задуматися, як заробити в інтернеті на них, то відповідь напрошується сам собою — всі великі гроші отримують їх творці, наприклад, Павло Дуров. Докладніше про конкретні способи заробітку читайте тут .

Багато людей поміняли звичайну роботу на роботу онлайн. Більшість з них досяг успіху саме в соціальних мережах. Із-за великої популярності вони привернули до себе увагу багатьох користувачів. У тих місцях, де є люди, обов’язково з’явиться реклама. Власне, на ній і заробляють манімейкер віртуального простору.

Власний сайт

Безумовно, власний сайт є найбільш популярним способом інтернет-заробітку. Але для того, щоб ваше дітище почало приносити хоч якийсь прибуток, потрібно заздалегідь дуже добре постаратися. Помиляється той, хто вважає, що достатньо просто створити ресурс і заповнити його скопійованої з інших ресурсів інформацією. Для досягнення успіху потрібен тільки унікальний контент. Крім того, свій продукт необхідно розкручувати!

Звичайно, між початком вашої роботи і днем, коли ресурс принесе першу прибуток, може бути багато часу (можливо, навіть кілька місяців). Але всі зусилля не пропадуть дарма: розкручений сайт в майбутньому буде приносити більший прибуток, не вимагаючи натомість майже ніяких витрат.

Варіанти того, як заробити гроші на власному сайті:

 1. Продаж посилань;
 2. Продаж самого сайту (не дуже популярний спосіб) ;
 3. Продаж місця на ньому;
 4. Заробіток на трафіку;
 5. Монетизація блога .

Спочатку ви можете відкрити прибутковий сайт без початкового внеску. Тобто якщо взагалі не хочеться витрачати грошей, то можна підробити для цього копірайтингом на Адвего або інших аналогічних біржах праці. Там можна отримати суму, яка буде потрібно для реєстрації домену та оплати хостингу. Може виникнути бажання продовжувати працювати на біржі, але пам’ятайте: на веб-ресурсах можна «зрубати» значно більше грошей.

Головне в цій справі — не поспішати, створювати якісний і цікавий сайт, який згодом будуть відвідувати багато людей. Ніколи не здавайтеся — тоді все вийде на 100%!

Процес створення власного веб-ресурсу

Отже, ми зважилися створювати власний сайт. Це чудово! Але до того як заробити гроші на цьому, необхідно з’ясувати: молодіжний дизайн і ідеальна верстка самостійно не здатні забезпечити ефективність ресурсу. Потрібно не тільки детально розібратися в психології відвідувачів, але й надавати інформацію просто й зрозуміло. Це дуже важливо, оскільки більшість користувачів, чесно кажучи, думати не люблять.

Контекстна реклама

Це універсальний заробіток в мережі, за який пошуковики не роблять жодних штрафних санкцій. Як отримувати прибуток на контекстній рекламі. Дуже просто, але для цього потрібна хороша відвідуваність вашого ресурсу (приблизно дві-три сотні хостів за день). Але і це ще не все. Оголошення повинні відповідати смакам та інтересам відвідувачів, інакше вони просто не клікнуть за ним.

Більше того, потрібно докласти великі зусилля для підвищення ціни за клік. Тому краще розміщувати рекламу на комерційних ресурсах — так ваші доходи будуть істотно вище.

Продаж банерів

Якщо ви не знаєте, як заробити в інтернеті на розміщення банерів, то треба ознайомитися з відповідною інформацією. Такий формат найчастіше передбачає оплату за кількість показів. Іншими словами, він підійде вам в тому випадку, коли на ресурсі велика відвідуваність і він не має конкретної релевантності. Адже на чомусь конкретному у такому разі «навариться» складно.

Продаж посилань

Мабуть, це найменш трудомісткий спосіб, як заробити в інтернеті без вкладень коштів. Але при цьому є ризик попадання вашого ресурсу під фільтри пошукових систем, можливо, що він навіть впаде в рейтингу. Тому так звані СДЛ (тобто, сайти для людей) не рекомендується використовувати для подібної мети. Для цього створюються спеціальні «сателіти». Ми адміністрація сайту зовсім не рекомендуємо використовувати даний метод!

Існує біржа Sape, через яку можна безпосередньо продавати свої посилання. Всі посилання можна умовно поділити на дві категорії:

 • Класичні посилання, за які виплачується щомісячна сума;
 • Вічні посилання, за які гроші отримують лише раз, але вони залишаються на сайті завжди.

Як робити гроші на партнерських програмах?

Такі програми — це найпростіший метод того, як заробити гроші. Щоб почати отримувати реальні гроші, вам потрібно:

 1. Пройти реєстрацію на сервісі прийому миттєвих платежів;
 2. Переглянути відеоурок;
 3. Додатковий курс (необов’язково).

Далі, після реєстрації на Глопарте, наприклад (партнерок багато!), вам нададуть посилання на певну продукцію, яку будете рекламувати скрізь, де тільки можна — в соцмережах, на різних форумах і так далі. Чим більше користувачів переходять за посиланням, тим більшу суму ви отримаєте.

Інформаційний бізнес

Інфобізнес — це продаж інформаційної продукції іншим користувачам. Тобто якісна інформація за певну плату. Найчастіше це відеоуроки, звіти та електронні книги.

Якщо ви маєте відмінні знання в одній з найактуальніших тем, то що вам заважає створити якісний продукт і виставити його на продаж? Правильно, нічого, тому дійте!

Форекс

Про форексі і про те, як заробити гроші на ньому, чули практично всі користувачі. Чесно кажучи, на Форексі можна заробляти, але для цього необхідний початковий капітал (хоча б кілька сотень доларів). У світі є багато людей, які стали мільйонерами завдяки форексу, але велика частина все ж не досягла нічого, бо не знала, як заробити в інтернеті грамотно.

Також можна стати трейдером, але це потребуватиме величезної попередньої роботи. Його дохід ґрунтується на тому, що він купує валюту або інші цінні папери дешевше, ніж продає їх.

Інвестиції

Не треба зайвий раз говорити, що витрачати всі наявні гроші нерозумно. Завжди потрібно відкладати суму на «чорний день». Її ж можна регулярно інвестувати. щоб не тільки зберегти, але і примножити свої заощадження.

А тепер кілька слів про тих, хто зберігає заначку «під подушкою»: якщо ви вважаєте, що в такому разі ви не втратите нічого, то ви помиляєтеся. Подумайте хоча б про інфляцію! Ми радимо вам досконально вивчити тему вкладення власних коштів .

Отже, ми з вами з’ясували, що є безліч способів інтернет-заробітку. Не всі з них варті уваги, але найнадійніші були описані вище. Якщо ви шукаєте, як заробити гроші легко і швидко, то припиняйте це робити! В іншому випадку вам обов’язково трапляться шахраї.

Краще займіться цією роботою в мережі. Удачі!

  Як отримати реальні Яндекс Гроші?

Короткий зміст статті: зароботок в інтернеті

Джерело: Як заробити гроші в інтернеті — Зароби Деньги.ру

Також ви можете прочитати