Заработок на кликах

02.12.2014

Заробіток на кліках

Вигідні пропозиції:

Зароби 50 рублів за 10 хвилин через платні опитування

Перевірена стратегія виграшу — Як виграти гроші в інтернеті

А якщо хочеш стабільно отримувати більше 10000 рублів на місяць, то пробуй заробіток на статтях

Зареєстрований Вконтакті? — тоді читай як заробити в соціальних мережах

Заробіток на кліках

Заробіток на кліках

Відразу хочу попередити. заробіток на кліках — це не самий вигідний заробіток в інтернеті, набагато більший дохід вам принесуть ті ж опитування за гроші або заробіток в соц мережах .

Якщо вас цікавить тема роботи в інтернеті, то сайт — реальний заробіток для вас. Відразу визначимося з аудиторією для якої підійде такий вид заробітку:

1) Для учнів у інститутах, технікумах, коледжах і т.д..

2) Для тих у кого є вільний час, комп’ютер і вихід в інтернет.

3) Для тих хто хоче витрачаючи за 1-2 години в день отримувати додатковий дохід близько 2000-3500 руб. в місяць.

Спочатку вам знадобиться завести електронний гаманець Webmoney — так як через цю систему, ви будете отримувати гроші зароблені в інтернеті. Тут можна отримувати гроші за відповіді на опитування — обов’язково реєструйтеся, відмінний сайт. Якщо сподобається, то інші подібні сайти можете подивитися тут — платні опитувальники

Vktarget — Цей сайт представляє заробіток в соц мережах. спробуйте на ньому попрацювати, це ще простіше і вигідніше, ніж заробіток на кліках.

Forumok — цей сайт для тих, кому подобається виконувати різні оплачувані завдання. Тут величезна кількість роботи для таких людей.

Wmzona.com — Ще один хороший сайт пропонує заробіток на кліках. Працює стабільно на протязі багатьох років. Загалом дуже хороший сайт — рекомендую.

Cashtaller — Сайт з зручним інтерфейсом. Пропонує заробіток на кліках, заробіток на серфінгу, заробіток на завданнях, на оплачуваних питаннях. Реальний заробіток за реальні гроші.

Wmpublic — Старий і перевірений сайт пропонує заробіток на кліках. Платить стабільно. Є зручна програма — WMPublic Agent — вона помітно полегшить вашу роботу.

Websurf — Найкращий сайт з автосерфингом, не знаю чи можна з нього виводити гроші — я його використовую для реклами своїх ресурсів. Дуже раджу вам робити також. Оцінка 100 з 100.

Greenstree — Хороший букс — багато листів. Заробіток на кліках до 0,03 руб за один перегляд. Рекомендую!

Rubserf — Заробіток на серфінгу: від 2 копійок за один перегляд отримуєте досвід. Зі збільшенням досвіду збільшується ціна за перегляд.

Ipgold — Заробіток за перегляд сайтів: 0.05 руб. за 1 візит заробіток на платних завданнях — від 0.10 руб. до 2 руб, читання листів: 0.065-0.075 руб. за 1 лист.

Заробіток на кліках

Інформація на цій сторінці частково була взята з сайту — Заробіток на кліках — там же ви можете прочитати за те як збільшити свій кликовый заробіток — Заробіток на почтовиках .

Короткий зміст статті: Реальний заробіток в інтернеті — заробіток на кліках, заробіток на платних завданнях заробіток на кліках

Джерело: Заробіток на кліках

Також ви можете прочитати